ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
konto na netflixie

Czwartkowa porcja nowości na Netflixie

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Netflix jest cały czas numerem jeden na rynku serwisów streamingowych, które oferują swoim klientom dostęp do szerokiej puli filmów i seriali. Aby utrzymać się na fotelu lidera, platforma musi nieustannie aktualizować swoją bibliotekę, dodając do niej nowe produkcje. Wczoraj na Netflixie pojawiło się kilka nowości, a dziś mamy do czynienia z kolejną garścią nowych tytułów. O wspomnianym serwisie można powiedzieć wiele, ale nie to, że nie rozpieszcza swoich subskrybentów. Ze wszystkimi dzisiejszymi nowościami zapoznamy się w dalszej części wpisu.

Czwartek na Netflixie – co nowego? (listopad 2019)

Netflix

Wszyscy abonenci Netflixa z pewnością się ucieszą, bo na platformę wpadły dziś kolejne nowości. Przechodząc do sedna – pełna lista dodanych tytułów prezentuje się następująco:

  • Holiday Rush / Święta nie na bogato (2019) [+ audio, + napisy]
  • Levius (2019) [+ napisy]
  • Lugar de Mulher / Miejsce kobiety (2019) [+ napisy]
  • Merry Happy Whatever / Obłędnych Świąt! (2019) [+ audio, + napisy]
  • Mythomaniac / Mitomanka (2019) [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Grudniowe nowości w HBO GO – co nowego pojawi się na platformie w przyszłym miesiącu?

Dodano łącznie pięć nowości – cztery seriale i jeden film. A skoro już przy serialach jesteśmy, to polecam zapoznać się z moja listą przedstawiającą najlepsze seriale Netflixa oraz najlepsze seriale na Netflixie – a nuż coś wpadnie wam oko. Dajcie znać w komentarzach, z której dodanej dziś produkcji cieszycie się najbardziej!

Źródło: nflix

Sprawdź najnowsze wpisy