Samsung Internet beta v12.0.14

Do Samsung Internet powraca świetna funkcja, która została usunięta dawno temu

Newsy

Samsung Internet to jedna z najlepszych przeglądarek na Androida. Pobrano ją już ponad miliard razy, więc Samsung ma doskonałą motywację do ciągłego ulepszania swojego produktu. W wersji 4.2 w Samsung Internet pojawiła się funkcja, którą wielu pokochało. Niestety z niewyjaśnionych przyczyn w Samsung Internet 9.0 została usunięta. Teraz powraca – wraz z nową aktualizacją.

Samsung Internet z nową-starą funkcją, którą wiele osób ceni

samsung internet asystent Wideo

Sam korzystam z Samsung Internet od dobrych dwóch lat i osobiście uważam, że aktualnie na Androida nie ma lepszej przeglądarki. Aplikacja Samsunga jest bogata w funkcje, a do tego działa niezwykle płynnie – jest bardzo lekka. Tytułową tajemniczą funkcją jest Asystent Wideo, który pozwala na wyświetlanie filmów w trybie picture-in-picture, przybliżać je oraz modyfikować ich jasność. Lubianą funkcję po raz pierwszy od jej usunięcia w wersji 9.0 zaobserwowano w becie oznaczonej numerem 10.2, jednak teraz Samsung udostępnił już najnowsze, stabilne wydanie tytułowej przeglądarki w Sklepie Play.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Nowa generacja procesorów AMD coraz bliżej – popularny program właśnie zaczął ją wspierać

Asystent Wideo powraca do Samsung Internet w wersji 10.2.00.53. Oczywiście jest ona udostępniana falami, co oznacza, że nie dotarła jeszcze do wszystkich. Prócz opisywanego rozwiązania m.in. poprawiono też stabilność i wiele błędów. Jeśli koniecznie chcecie korzystać z opisywanej funkcji, ale aktualizacja jeszcze do was nie dotarła, to możecie ściągnąć Samsung Internet 10.2.00.53 z APKMirror.

Źródło: XDA-Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x