Orange

Świetna akcja Orange – możesz pomóc oddając niewykorzystane gigabajty

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Orange należy do Wielkiej Czwórki operatorów komórkowych w Polsce. Firma niedawno ogłosiła nową akcję, w której mogą wziąć udział wszystkie osoby, które posiadają u niej numer. Zasady są bardzo proste i w skrócie polegają na pomocy poprzez oddanie swoich niewykorzystanych gigabajtów internetu. Do akcji można dołączyć bardzo prosto.

„Pomagajmy Gigabajtami” – nowa akcja Orange

Orange

Orange we współpracy z Fundacją Dorastaj z Nami zachęca swoich klientów do udziału w najnowszej akcji charytatywnej „Pomagajmy Gigabajtami”. Wszystkie osoby mające numer u pomarańczowego operatora, które korzystają jednocześnie z ofert takich jak Smart Plan LTE, Smart Plan LTE Główny, Plan Komórkowy, Plan Mobilny, Orange Love oferta głosowa lub Internet Mobilny mogą przekazywać część swoich pakietów danych, których nie zdołały wykorzystać w danym miesiącu do wspólnej puli. Za każde zebrane 2000 GB Orange sprezentuje darmowy internet na okres 24 miesięcy jednej potrzebującej rodzinie.

Zobacz także: Grudniowe nowości w HBO GO – co nowego pojawi się na platformie w przyszłym miesiącu?

Wziąć udział w akcji można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wysłanie SMS-a o treści „ODDAJEGB” pod numer 80820, natomiast drugim – aktywacja akcji „Pomagajmy Gigajtami” w aplikacji Mój Orange. Po przystąpieniu do akcji na jeden z wymienionych sposobów nie trzeba robić już nic więcej – pod koniec miesiąca Orange zsumuje niewykorzystane gigabajty i doda je do puli. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału – nic was to nie kosztuje, a możecie sprawić radość innym. Fajnie, prawda?

Źródło: Biuro prasowe Orange

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy