Orange

Świetna akcja Orange – możesz pomóc oddając niewykorzystane gigabajty

Newsy

Orange należy do Wielkiej Czwórki operatorów komórkowych w Polsce. Firma niedawno ogłosiła nową akcję, w której mogą wziąć udział wszystkie osoby, które posiadają u niej numer. Zasady są bardzo proste i w skrócie polegają na pomocy poprzez oddanie swoich niewykorzystanych gigabajtów internetu. Do akcji można dołączyć bardzo prosto.

„Pomagajmy Gigabajtami” – nowa akcja Orange

Orange

Orange we współpracy z Fundacją Dorastaj z Nami zachęca swoich klientów do udziału w najnowszej akcji charytatywnej „Pomagajmy Gigabajtami”. Wszystkie osoby mające numer u pomarańczowego operatora, które korzystają jednocześnie z ofert takich jak Smart Plan LTE, Smart Plan LTE Główny, Plan Komórkowy, Plan Mobilny, Orange Love oferta głosowa lub Internet Mobilny mogą przekazywać część swoich pakietów danych, których nie zdołały wykorzystać w danym miesiącu do wspólnej puli. Za każde zebrane 2000 GB Orange sprezentuje darmowy internet na okres 24 miesięcy jednej potrzebującej rodzinie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Zobacz także: Grudniowe nowości w HBO GO – co nowego pojawi się na platformie w przyszłym miesiącu?

Wziąć udział w akcji można na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest wysłanie SMS-a o treści „ODDAJEGB” pod numer 80820, natomiast drugim – aktywacja akcji „Pomagajmy Gigajtami” w aplikacji Mój Orange. Po przystąpieniu do akcji na jeden z wymienionych sposobów nie trzeba robić już nic więcej – pod koniec miesiąca Orange zsumuje niewykorzystane gigabajty i doda je do puli. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału – nic was to nie kosztuje, a możecie sprawić radość innym. Fajnie, prawda?

Źródło: Biuro prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x