Aviate w końcu wyszło z bety – wiele nowości!

Newsy

Converted_file_b2e8ca82

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Na początku bieżącego roku serwis Yahoo dokonał głośno komentowanego zakupu inteligentnego launchera Aviate. Powstawało wtedy wiele spekulacji na temat tego, co amerykański portal zamierza zrobić z tym świetnym start-up’em. Po prawie pół roku od zakupu przez Yahoo Aviate wychodzi z bety i zmienia nazwę na „Yahoo Aviate Launcher”.

 

Converted_file_697db701

 

Główny zamysł aplikacji nie uległ zmianie, nadal jest to inteligentny ekran główny, który uczy się w jaki sposób korzystamy na co dzień z naszego urządzenia. Poza zmianami w wyglądzie Aviate sporą nowością jest wysuwane z dołu ekranu menu z wybranymi przez nas kontaktami. Twórcy zaimplementowali również kilka funkcji znanych m.in. z Google Now, jak np. polecanie artykułów, czy ostrzeganie o ekstremalnych warunkach pogodowych.

 

Converted_file_43593265

 

Wiele osób na pewno ucieszył fakt, że Yahoo nie wprowadziło od siebie tak dużo i pozostawiło Aviate w niezmienionej formie. Launcher możecie pobrać za darmo ze Sklepu Play. Do jego działania jest wymagany Android w wersji 4.0.  A czy Wy korzystaliście z Aviate? A może dopiero macie zamiar? Jakie są wasze odczucia?

 

Źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x