lgoptimus3d

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

LG Optimus 3D staje się coraz popularniejszym urządzeniem, a wszystko to za sprawą bardzo dobrej konfiguracji sprzętowej, jakości budowy, no i oczywiście obsługi 3D. Jedynym szczegółem, do którego można się przyczepić jest system w mającej dni świetności za sobą wersji 2.2 Froyo.

Z ostatnich doniesień wynika, że ten smartfon nie zobaczy aktualizacji do Gingerbread aż do października tego roku. Czym spowodowane jest opóźnienie nie wiemy, LG milczy na ten temat. Dobrą informacją jest natomiast to, że nowe oprogramowanie wniesie ciekawą funkcję, pozwalającą na konwertowanie na bieżąco zwykłych aplikacji opartych na OpenGL w taki sposób, by obraz wyświetlany był w trzech wymiarach.

Użytkownikom pozostaje mieć nadzieję, że prędzej czy później do Sieci wycieknie stabilna wersja oprogramowania w najnowszej wersji Androida. Innym rozwiązaniem, które może zainteresować zaawansowanych użytkowników Optimusa 3D, jest CyanogenMod7, bazujący na Gingerbread, który udało się uruchomić na tym urządzeniu dzięki otwartemu bootloaderowi. Prace z każdym dniem nabierają tempa i pozostaje czekać, aż stabilna wersja zostanie opublikowana.

 

optimus3d-cm7

 

źródło: intomobile.com
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.