OnePlus 7T GOLD

Tak prezentował się OnePlus 7T w złotym kolorze, który niestety nie trafił do sprzedaży

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OnePlus 7T zadebiutował nie tak dawno temu i został przyjęty bardzo ciepło. Smartfon trafi do sklepów w dwóch kolorach: Frosted Silver i Glacier Blue. Ostatecznie mogło ich być o wiele więcej, jednak tylko te dwa zostały wybrane. Hao Ran, designer OnePlusa, ujawnił dzisiaj zdjęcia OnePlusa 7T w złotym kolorze, który niestety nie przeszedł procesu przeglądu.

OnePlus 7T w złotym kolorze wygląda fenomenalnie

Na powyższych zdjęciach możecie zobaczyć, jak miał się prezentować złoty OnePlus 7T. Według mnie urządzenie wygląda w tym kolorze obłędnie i zupełnie nie rozumiem, dlaczego „nie przeszedł” – sam chętnie bym go kupił, gdybym decydował się na OP7T. Ta wersja kolorystyczna zdecydowanie wyróżnia się na tle wariantów kolorystycznych innych producentów – jest dość jasna, a zarazem mocno nasycona.

Zobacz także: mPojazd wreszcie trafił na iOS – już możesz trzymać swój dowód rejestracyjny samochodu i OC w iPhonie

Hao Ran przyznaje, że złoty nie jest jedynym kolorem, w którym OnePlus 7T nie trafił do sprzedaży. Firma podobno przyglądała się „dziesiątkom” kolorów, zanim wybrała finalne dwa. Niestety OnePlus rzadko kiedy wypuszcza „stare” smartfony w nowych kolorach, więc nie liczyłbym, że OnePlus 7T jeszcze kiedykolwiek trafi do sklepów w złotych barwach. Niewykluczone jednak, że gdy firma usłyszy pozytywny odzew w Sieci, to postanowi spełnić zachciankę fanów – a wiemy, że OnePlus słucha swoich (potencjalnych) klientów. Co sądzicie o zaprezentowanej wersji kolorystycznej? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy