ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PlayStation Plus

Grudniowe gry w PlayStation Plus ujawnione

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

PlayStation Plus to płatna usługa, którą mogą wykupić m.in. właściciele konsoli PlayStation 4. Pozwala ona na granie po Sieci, a także zapewnia dodatkowe zniżki w PS Store i comiesięczną porcję gier. W listopadzie wszyscy subskrybenci tzw. Plusa otrzymali Nioh i Outlast 2 – dwie fantastyczne produkcje. Dziś Sony poinformowało, na jakie gry mogą liczyć abonenci w grudniu.

PlayStation Plus grudzień 2019 – jakie gry dostaniemy?

PlayStation Plus

PlayStation ma w zwyczaju informować o nowych grach w PlayStation Plus w ostatnią środę miesiąca. Z racji na fakt, że dzisiaj mamy właśnie środę, poznaliśmy zestawienie gier w PS Plus w grudniu 2019 roku. Już w przyszłym miesiącu pobierzemy Titanfalla 2 oraz Monster Energy Supercross – The Official Videogame. Pierwsza produkcja została przyjęta bardzo ciepło, a druga, nieco gorzej. Oczywiście obie gry działają na PlayStation 4 i będą dostępne do pobrania od pierwszego wtorku grudnia (03.12.2019).

Zobacz także: Honor MagicWatch 2 pokazany. Ten zegarek ma wytrzymać nawet do 14 dni na jednym ładowaniu

Titanfall 2 to strzelanka zawierająca bardzo ciekawą kampanię dla jednego gracza oraz tryb wieloosobowy, który ma szansę odżyć po tym, jak gra trafiła do PlayStation Plus. Monster Energy Supercross – The Official Videogame jest z kolei grą wyścigową, w której można brać udział w wyścigach motocyklowych typu supercross. Titanfall 2 ukazał się w 2016 roku, a Monster Energy Supercross – The Official Videogame, w 2018. Co sądzicie o grudniowym zestawieniu gier w PlayStation Plus? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PlayStation Polska

Sprawdź najnowsze wpisy