ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy S9 Plus

Samsung rozpoczyna beta testy Androida 10 z OneUI 2.0 na Galaxy S9 i Galaxy S9+

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Samsung wczoraj udostępnił harmonogram aktualizacji do Androida 10, z którego dowiedzieliśmy się, kiedy i jakie smartfony dostaną wyczekiwane uaktualnienie. Beta testy Androida 10 na Galaxy S10 i Galaxy Note10 trwają w najlepsze, a teraz przyszedł czas na zeszłoroczną rodzinę Galaxy S9. Samsung ogłosił rozpoczęcie bety.

Beta testy Androida 10 z OneUI 2.0 na Galaxy S9 i Galaxy S9+ rozpoczęte

Samsung Galaxy S9 beta android 10

Wiele osób pytało nas, czy to w komentarzach pod tekstami, czy na Facebooku lub nawet Twitterze, kiedy rozpoczną się beta testy Androida 10 z One UI 2.0 na smartfonach z serii Galaxy S9. Dotychczas nie znaliśmy odpowiedzi, jednak dobra wiadomość jest taka, że te już wystartowały – na razie tylko w Korei Południowej i Indiach, ale to już coś. Rzecz jasna mówimy wyłącznie o egzemplarzach z wolnej dystrybucji, nie od operatorów.

Zobacz także: Honor pokazał nowe MagicBooki z Ryzenem. Podobieństwo do MacBooka jest porażające i to nie tylko z nazwy

Aby wziąć udział w becie, trzeba najpierw zapisać się do testów w aplikacji Samsung Members, gdy te już się rozpoczną w Polsce. Niestety na razie nie wiadomo, kiedy to nastąpi, lecz niewykluczone, że jeszcze przed świętami – Samsung raczej długo nie zwleka ze startem bety w innych krajach. Uaktualnienie dla Galaxy S9 nosi oznaczenie G960FXXU7ZSKD, a w przypadku Galaxy S9+ – G965FXXU7ZSKD. Oba ważą około 1,8 GB. Zamierzacie instalować betę, gdy już dotrze do naszego kraju, czy czekacie na stabilne wydanie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy