Samsung Galaxy Fold

Galaxy Fold otrzymuje wsparcie dla interesującego rozwiązania

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Galaxy Fold to pierwszy składany smartfon Samsunga, który po swojej „drugiej” premierze został przyjęty na ogół dość ciepło. Koreański producent rzecz jasna cały czas aktywnie wspiera swoje nowe dziecko aktualizacjami. Dziś wypuszczona została kolejna, która wprowadza do Galaxy Fold ciekawą funkcję znaną z Galaxy Note’a 10.

Samsung Galaxy Fold z nową funkcją

Samsung Galaxy Fold

Samsung rozpoczął wypuszczanie aktualizacji dla Galaxy Fold oznaczonej numerem F900FXXU2ASKB. Na chwilę obecną zaczyna ona docierać do użytkowników z Francji, jednak w ciągu najbliższych dni / tygodni powinna trafić także do osób z innych zakątków świata. Najważniejszą funkcją, którą wprowadza, jest bez wątpienia wsparcie dla Samsung DeX – rozwiązania, które pozwala na podłączenie smartfona do komputera PC lub Mac i korzystanie z niego z komputerowym interfejsem.

Zobacz także: mPojazd wreszcie trafił na iOS – już możesz trzymać dowód rejestracyjny samochodu i OC w iPhonie

W uaktualnieniu naprawiono także kilka błędów i zawarto listopadowe poprawki zabezpieczeń. Aktualizacja waży około 900 MB i jest udostępniania drogą OTA – tak jak wspominałem, na razie tylko we Francji. Jeśli posiadasz Galaxy Fold i chcesz się upewnić, czy przypadkiem nowość nie dotarła już do Polski, udaj się do ustawień i spróbuj wywołać uaktualnienie ręcznie. Jeśli się nie uda, to nie pozostaje ci nic innego, jak cierpliwie czekać – najprawdopodobniej niezbyt długo. Korzystaliście kiedyś z DeXa? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy