Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Choć w naszym kraju jest to raczej pic na wodę, w Stanach Zjednoczonych można dorwać wiele produktów w mocno obniżonych cenach, przez co ludzie chętnie wydają pieniądze. Wygląda na to, że Ryan Reynolds, znany głównie z roli Deadpoola, dał się porwać blackfriday’owemu szaleństwu nieco wcześniej, bo kupił sobie operatora komórkowego Mint Mobile.

Ryan Reynolds kupuje Mint Mobile

Mint Mobile

Mint Mobile to popularny amerykański wirtualny operator komórkowy, który oferuje swoim klientom pakiety rozpoczynające się od 15 dolarów. Sieć działa na infrastrukturze T-Mobile, a ostatnio zmieniła swojego właściciela. Nowym właścicielem firmy został bowiem Ryan Reynolds, który pochwalił się swoim zakupem na Twitterze.

Zobacz także: Samsung udostępnia harmonogram aktualizacji do Androida 10. Wiemy, kiedy i jakie smartfony go dostaną!

Nie wiadomo, ile Reynolds zapłacił za przejęcie, lecz z pewnością nie mało – nadchodzący Black Friday raczej nie wpłynął na upust. Mężczyzna podobno nie zamierza wprowadzać drastycznych zmian w funkcjonowaniu firmy, a ma się jedynie ograniczyć do pomocy w podejmowaniu strategicznych decyzji oraz koordynowania działań komunikacyjnych i marketingowych. Mówiąc prostszym językiem, m.in. prawdopodobnie weźmie udział w kilku reklamach promujących ofertę Mint Mobile. Z racji na fakt, że Ryan jest bardzo popularnym aktorem, może to przynieść bardzo dobre efekty. Warto wspomnieć, że Reynolds jest także współwłaścicielem firmy produkującej gin – nie jest to więc jego pierwsze spotkanie z biznesem.

Źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.