EVO 3D z odblokowanym bootloaderem w Kanadzie

1 minuta czytania
Komentarze
evo-3d

 

Wszyscy dobrze pamiętamy niedawną historię dotyczącą HTC i ich podejścia do bootloaderów. Gdy okazało się, że flagowe modele tego producenta: Sensation i EVO 3D będą miały nałożone blokady uniemożliwiające ingerowanie w system, doszło do fali skarg i zażaleń ze strony konsumentów.

Kilka tygodni po premierze pierwszego z nich dyrektor naczelny HTC Peter Chou zapewniał, że firma zmieni swoją politykę w tej kwestii. Nie padły żadne konkrety i po tygodniach oczekiwań użytkownicy zaczęli domagać się obiecanej aktualizacji. Tajwański producent wypuścił wtedy kolejny komunikat, z którego dowiedzieliśmy się, że ustaloną datą odblokowania bootloadera w nowych urządzeniach jest jesień tego roku.

Z ostatnich doniesień kanadyjskiego operatora Rogers wynika, że do jego oferty w najbliższych dniach trafi HTC EVO 3D. I to nie zwykły EVO 3D, ale wersja z fabrycznie odblokowanym bootloaderem. Nie wiemy co sprawiło, że tamtejsi użytkownicy zostali wyróżnieni w taki sposób, możemy mieć jedynie nadzieję, że urządzenie trafi w odpowiednie ręce, które zadbają, by reszta globu również mogła czerpać z dobrodziejstw odblokowanego bootloadera.

Czy fakt, że urządzenie nie posiada żadnych blokad ani ograniczeń zachęca Was do jego zakupu? Podzielcie się tym z nami w komentarzach.

źródło: phandroid.com

Motyw