ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S11 wygląd render

Aparat w Galaxy S11 najprawdopodobniej otrzyma 100-krotny zoom hybrydowy

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Rodzina Galaxy S11 to jedne z najbardziej wyczekiwanych smartfonów przyszłego roku. Ich premiera powinna się odbyć już za około cztery miesiące, więc nic dziwnego, że kolejne przecieki wyrastają jak grzyby po deszczu. Dzisiejsze doniesienie mówi, że aparat w Galaxy S11 i Galaxy S11+ zostanie wyposażony w 100-krotne przybliżenie hybrydowe. A to robi wrażenie.

Galaxy S11 i Galaxy S11+ ze 100-krotnym hybrydowym zoomem

Samsung Galaxy S11 z Exynos 990

Samsung Galaxy S11 i Galaxy S11+ zapowiadają się na najbardziej innowacyjne smartfony Samsunga w historii. Na tle tegorocznych flagowców szczególnie ma się wyróżniać aparat, który w S-jedenastkach zostanie naprawdę mocno przebudowany. Dzisiejsze doniesienie od osoby, która słynie ze swoich „wtyków w branży” mówi, że Galaxy S11 i Galaxy S11+ zostaną wyposażone 100-krotny zoom hybrydowy.

Zobacz także: Twitter dodaje dwuskładnikowe uwierzytelnienie niewymagające numeru telefonu

Nic nie sugeruje, by w ten przeciek nie wierzyć, gdyż osoba za niego odpowiedzialna już wielokrotnie dostarczała wiarygodne informacje. Na razie nie wiemy jakie „sztuczki” musiałby zastosować Samsung, by osiągnąć maksymalne przybliżenie na poziomie 100x. Wiemy jednak, że jak najbardziej jest to możliwe – szczególnie w przypadku zastosowania „oczka” 108 Mpix, które jak wiadomo, znajdzie się w Galaxy S11. Warto przypomnieć, że w ciągu ostatnich kilku dni dowiedzieliśmy się także, że opisywane smartfony prawdopodobnie zostaną wyposażone w ekran o częstotliwości odświeżania 120 Hz i szybkie ładowanie 25 W. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy