Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Nie musicie jednak czekać do piątku, aby skorzystać z promocji w PlayStation Store. Cała oferta dostępna jest już teraz. Znajdziecie w niej roczną subskrypcję PlayStation Plus za 180zł oraz sporo naprawdę ciekawych gier.

Jakie promocje na Black Friday znajdziemy w PlayStation Store?

Black Friday Playstation Store

God of War

Black Friday Playstation Store

To czwarta pełnoprawna odsłona serii i jednocześnie jedna z najlepszych gier na PlayStation 4. Przez graczy uznawana za produkcję „must have”. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w ten tytuł, to macie świetną okazję, aby to nadrobić. Cena została obniżona do 59 złotych.

Horizon Zero Dawn – Edycja kompletna

Black Friday Playstation Store

Kolejna gra, którą warto się zainteresować, stawia na akcję, choć przemycono kilka elementów typowych dla gier RPG. Grę stworzyło studio Guerrilla Games odpowiedzialne za tak rozpoznawalny tytuł jak Killzone. Edycja kompletna zawiera dodatek The Frozen Wilds, który pozwoli wam spędzić przy grze kolejne kilka godzin po zakończeniu głównego wątku fabularnego. Cena została obniżona do 59 złotych.

Wiedźmin 3 – GOTY

Black Friday Playstation Store

Znakomita gra RPG, która otrzymała wiele branżowych nagród. Tytuł oczywiście obowiązkowy dla fanów twórczości Andrzeja Sapkowskiego, ale nie tylko. Gra jest świetna i nawet osoby, które nie czytały książek, będą się dobrze bawiły. Ciekawa historia i satysfakcjonujący system walki sprawią, że spędzicie przy ekranie wiele godzin. Wersja GOTY zawiera dodatki Krew i Wino oraz Serca z Kamienia. Wkrótce swoją premierę będzie miał serial The Witcher, więc myślę, że warto poznać głównego bohatera. Oglądanie serialu wiedząc, kim jest Geralt, Ciri czy Jaskier będzie dużo ciekawszym doświadczeniem. Promocyjna cena wynosi 59 złotych.

Marvel’s Spider-Man

Black Friday Playstation Store

Zeszłoroczny hit ze średnią ocen w granicach 90/100. Wszyscy znają postać Spider-Mana. Gry na podstawie filmów i komiksów zwykle nie są zbyt dobrymi produkcjami. Tym razem jednak się udało i gra trafiła na pierwsze miejsca list sprzedaży. Po roku z okazji Black Friday grę można nabyć za 79 złotych. Lepsza okazja w tym roku może się już nie trafić.

Gier w obniżonej cenie na Black Friday w PlayStation Store jest o wiele więcej

Black Friday Playstation Store

Wszystkie tytuły, których cenę obniżono, znajdziecie pod tym linkiem. Warto także wspomnieć, że Black Friday w PlayStation Store to nie tylko gry i abonament w niższej cenie. Obniżki znajdziecie także, szukając dodatków. Dla przykładu fani Paladins zakupią wszystkich czempionów za mniej niż 30 złotych.

Zobacz także: Spór o Black Friday. Inicjatywa ma wielu przeciwników

Źródło: PlayStation Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Stec

Śledzi rynek smartfonów, komputerów oraz gier na wszystkie platformy. Mniej lub więcej, ale zawsze o czymś pisał. Jeżeli nie o grach, to o smartfonach. Wylewał także siódme poty na forach poświęconych konsolom w Polsce. Jego pierwszym Androidem w kieszeni był Cupcake i od tamtej pory jedynie raz romansował z iOS.