ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Kuchenka z tosterem od Xiaomi

Xiaomi skrzyżowało toster z kuchenką elektryczną

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Xiaomi wprowadziło dziś na rynek naprawdę nietuzinkowe urządzenie. Chociaż mi osobiście kojarzy się ono z telezakupami lub ofertami dostępnymi na ostatniej stronie programu telewizyjnego. Nowa wielofunkcyjna maszyna śniadaniowa pochodzi od partnera Xiaomi Donlim. Oferuje ona pięć wbudowanych w urządzenie metod gotowania, z czego ponad połowa jest dość naciągana.

Kuchenka z tosterem od Xiaomi

Kuchenka z tosterem od Xiaomi

Wielofunkcyjna maszyna śniadaniowa wyposażona jest w toster i kuchenkę elektryczną. Zastosowaniem tostera jest robienie grzanek. Tutaj producent nie popisał się kreatywnością. Pozostałe cztery funkcje dotyczą kuchenki elektrycznej. Ta umożliwia gotowanie, gotowanie na parze, smażenie i duszenie potraw. I nie, nie wymyśliłem sobie tego. Właśnie to są te cztery dodatkowe funkcje. Mam w plecaku wycieczkowym składaną kuchenkę o rozmiarach dwóch paczek zapałek. A raczej miałem. Dziś się bowiem dowiedziałem, że jest to zaawansowany przyrząd kuchenny cztery w jednym. Gdybym palił, to byłoby i pięć w jednym, bo jak się uprzeć to można od niej zapalać papierosy.

Zobacz też: Czy państwowe służby chcą śledzić pasażerów taksówek?

Jednak złośliwości na bok. Pomimo dość nieudolnego marketingu to widzę całkiem spory potencjał w tej konstrukcji. Oczywiście w domu raczej się ona nie sprawdzi. Tylko jedna płyta grzewcza to za mało. Dużo lepiej byłoby gotować na zwykłej kuchence. Natomiast trzymanie czegoś takiego tylko dla śniadań mija się z celem. Chyba że mamy naprawdę miniaturową kuchnię. Jednak nawet w takim przypadku lepiej wybrać kuchenkę elektryczną bez tostera — będzie mniejsza. Jednak jako wyposażenie pokojów socjalnych może robić ona furorę. Można ten zestaw spokojnie postawić na kuchence mikrofalowej w miejscu pracy. Dzięki temu pracownicy, którzy z powodu niewygodnego rozkładu jazdy i tak są na długo przed czasem, mogliby zjeść porządne śniadanie. Za cały zestaw przyjdzie nam zapłacić 52 USD. Szczerze mówiąc, sam zdecydowałbym się raczej na osobną kuchenkę i toster, ale może po prostu nie jestem prawdziwym fanem Xiaomi?

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy