Windows 10X aktualizacje w 90 sekund

Windows 10X dla składanych urządzeń z obsługą aplikacji win32

Newsy

LinkedIn jest dobrym portalem w dzieleniu się swoją historią pracy. A także nawiązywaniu kontaktów z innymi profesjonalistami. Jest także niezastąpiony w… przypadkowym ujawnianiu szczegółów na temat nadchodzących produktów. W zeszłym tygodniu zauważono, że Microsoft’s listing for a Principal Software Engineering Lead for its Azure Core OS Kernel team Umieściło tam ogłoszenie. Zdradza ono nowe informacje o systemie operacyjnym Windows 10X dla urządzeń składanych, które Microsoft ogłosił w październiku.

Windows 10X Win32

Windows 10X Win32

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Microsoft planuje korzystać z systemu Windows 10X w Surface Neo, którego ujawnił w zeszłym miesiącu. Jest on oparty na Windows Core, czyli nowemu podejściu do systemu operacyjnego opierającemu się na modułach. Dzięki temu może on być modyfikowany w celu dostosowania do różnych rodzajów sprzętu. Firma ujawniła niewiele więcej informacji na ten temat. Nie wiemy, kiedy Microsoft zacznie publicznie testować ten system operacyjny. Nie jest także jasne, jak będzie on wypadał w porównaniu z systemem Windows 10 pod względem funkcjonalności. I tutaj właśnie wkracza ogłoszenie o pracę w serwisie LinkedIn.

Zobacz też: Google zamyka usługę drukowania w chmurze

Oto fragment rzeczonego ogłoszenia:

Zespół Azure Core OS Kernel poszukuje doświadczonego kierownika ds. rozwoju w celu zarządzania zespołem Containers. Współpracuje on z innymi w całym systemie Windows w celu zaprojektowania, opracowania i umożliwienia nowych scenariuszy, które wykorzystują kontenery w celu zwiększenia bezpieczeństwa, izolacji i kompatybilności.  Technologie te stanowią podstawę dla dostarczanych w sklepie aplikacji Win32, kontenerów serwera Windows, Windows Defender Application Guard, Windows Sandbox i obsługi aplikacji Win32 dla Windows 10X na urządzeniach z dwoma ekranami, takich jak Surface Neo.

Ten akapit potwierdza, że urządzenia z systemem Windows 10X będą obsługiwać aplikacje Win32 przez kontenery. Obsługa aplikacji Win32 powinna pozwolić systemowi złagodzić wszelkie obawy związane z tym, że przy uruchomieniu nie będzie on oferował wystarczającej ilości oprogramowania.

Źródło: Tomshardware


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x