Nokia 8.1 premiera

Nokia na dniach pokaże nowy smartfon – prawdopodobnie następcę Nokii 8.1

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Nokia zyskała drugie życie po tym, jak przejęło ją HMD Global. Od tego czasu marka stabilnie rośnie i cały czas zyskuje nowych klientów. Portfolio producenta regularnie się powiększa, a już na dniach dołączy do niego kolejny smartfon. Firma nie zdradziła, o jaki model chodzi, ale mamy bardzo prawdopodobne przepuszczenia.

Nokia zapowiada grudniową konferencję, na której pojawi się nowy smartfon

Nokia za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że już 5 grudnia odbędzie się konferencja, na której firma zaprezentuje nowy smartfon. Jak już wspomniałem, nie wiadomo na razie jaki, choć wszystkie znaki na niebie wskazują, że chodzi o następcę Nokii 8.1 – Nokię 8.2. Miałoby to ogromny sens, gdyż 5 grudnia 2018 roku producent pokazał Nokię 8.1. Zaprezentowanie następcy dokładnie rok później brzmi jak bardzo dobry pomysł.

Zobacz także: Grudniowe nowości na Netflixie. Oto wszystkie tytuły, które trafią na platformę w przyszłym miesiącu

Oczywiście są to tylko nasze przypuszczenia, więc niekoniecznie muszą się sprawdzić. Przecieki sugerują, że Nokia 8.2 zostanie wyposażona w procesor z serii Snapdragon 7xx oraz co najmniej 4 GB RAM i 64 GB pamięci wbudowanej. Możemy się również spodziewać niemal całkowicie bezramkowej konstrukcji z wysuwanym aparatem do selfie i okrągłym aparatem głównym o rozdzielczości 64 Mpix na pleckach. Jeśli Nokia 8.2 nie zostanie pokazana na zapowiedzianej konferencji, to drugim „typem” jest budżetowa Nokia 2.3. Nie ma jednak co gdybać – wszystkiego dowiemy się już za trzynaście dni.

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy