nokia 9 pureview oficjalnie cena specyfikacja design

Nokia 9.1 PureView w etui – wygląd nie do podrobienia

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Nokia w tym roku wyraźnie kontynuuje swoją dominację na rynku klasycznych telefonów, ale też umacnia swoją pozycję w ramach smartfonów ze średniej półki cenowej. HMD Global też wydało Nokię 9 PureView, która już jako opóźniona propozycja okazała się nie do końca dopracowana. Finowie ewidentnie mają problem z flagowcami. Możemy się już domyślać, że następca, Nokia 9.1 PureView również nie zostanie pokazana w terminie, w którym początkowo zakładano. Jednak dzisiaj jeden z producentów akcesoriów postanowił się podzielić wyglądem swoich produktów dedykowanych nadchodzącemu smartfonowi Nokii.

Nokia 9.1 PureView pośrednio zdradza swój wygląd

Jak sami możecie zobaczyć, Nokia 9.1 PureView oraz Nokia 9 PureView będą bardzo podobne do siebie. Podobne ułożenie 5 aparatów, ale wyraźnie inne osadzenie. Jeśli wierzyć powyższym grafikom, to nadchodzący smartfon będzie zdecydowanie szerszy od swojego pierwowzoru. Być może HMD Global ponownie pójdzie trendem, który pokazało z Nokią 8 Sirocco, czyli na przekór wszystkim wróci do wyświetlacza o proporcjach 16:9. Z dotychczasowych plotek możemy się jedynie domyślać, że sam ekran może być zakrzywiony, ale na obecnym etapie nieoficjalnych informacji ciężko wskazać, co faktycznie planuje Nokia.

Zobacz też: Apple buduje nową siedzibę za niemałą kwotą.

Jedno jest pewne – Finowie otwarcie mówią o 5G, więc ich kolejny flagowiec nie powinien pominąć tego modułu łączności. Termin premiery? Teoretycznie miał sprowadzać się do czwartego kwartału roku, ale już wspominałem o opóźnieniach. Dlatego uzbrójmy się w cierpliwość.

Źródło: NokiaPowerUser

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy