HBO GO należy do grona największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, które oferują swoim abonentom dostęp do szerokiej gamy ciekawych filmów i seriali. Aby utrzymać zainteresowanie obecnych klientów i przyciągnąć nowych, platformy muszą nieustannie aktualizować swoje biblioteki. Niekiedy dodają nowe produkcje, a czasami usuwają te, których nie opłaca się dalej utrzymywać, bo na przykład nie cieszą się zbyt dużą oglądalnością. Na szczęście dziś w przypadku HBO GO mamy do czynienia z tą pierwszą opcją. Pełną listę nowości jak zawsze prezentuję w dalszej części wpisu.

Nowości na platformie HBO GO – listopad 2019

HBO GO

Jeśli subskrybujesz HBO GO, to z pewnością ucieszy cię fakt, że na platformę wpadło właśnie kilka nowości. Pełna lista dodanych tytułów prezentuje się następująco:

  • Gran Torino (2008)
  • Młody Sheldon (2017) [odcinek S03E08]
  • Filmy i gwiazdy (2018) [odcinek S11E47]
  • Wampiry: Dziedzictwo (2018) [odcinek S02E06]
  • Axios (2018) [odcinek S02E07]
  • Castle Rock (2018) [odcinek S02E07]

Zobacz także: Grudniowe nowości na Netflixie. Oto wszystkie tytuły, które trafią na platformę w przyszłym miesiącu

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to dodano łącznie sześć pozycji. A skoro już przy serialach jestem, to zachęcam do zapoznania się z moim zestawieniem przedstawiającym najlepsze seriale HBO GO – być może coś wpadnie wam w oko. Pod koniec warto jeszcze wspomnieć, że zaplanowano także usunięcie filmu „Na wolności” z 2011 roku na 6 grudnia. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.