Pixel 2

Aktualizacja do Androida 10 powoduje u niektórych użytkowników Pixeli 2 problemy z WiFi i Bluetooth

Newsy

Android 10 ujrzał światło dzienne na początku września. Naturalnie pierwszymi smartfonami, które go otrzymały, były te z serii Pixel. Żadne modele nie zostały wykluczone, a więc najnowszą wersję Zielonego Robocika otrzymali także właściciele Pixela 2 i Pixela 2 XL. Niestety teraz okazało się, że całkiem wielu z nich po aktualizacji zaczęło mieć problemy z połączeniem WiFi i Bluetooth.

Android 10 okazał się niemiłą niespodzianką dla niektórych właścicieli Pixela 2 i Pixela 2 XL

Google Pixel 2 XL Android 10

Nie jestem w stanie zliczyć na palcach obu rąk, ile razy opisywałem już problemy Pixeli po aktualizacji do którejś wersji systemu. Dziś opiszę ten dotyczący niektórych użytkowników Pixela 2 i Pixela 2 XL, którzy po aktualizacji do Androida 10 zaczęli miewać problemy z połączeniem WiFi i Bluetooth. Na forum Google pojawiło się ponad 400 postów opisujących niedogodności. „Objawy” różnią się – np. niektórzy mogą się połączyć z WiFi tylko na chwilę, po czym smartfon automatycznie przełącza się na LTE, a jeszcze inni łączą się pomyślnie, ale i tak otrzymują wiadomość, że nie mają dostępu do internetu. W temacie Bluetooth użytkownicy skarżą się na tracenie połączenia.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Senatorowie z obydwu partii USA chcą wstrzymania zniesienia sankcji dla Huaweia

Jak już wspomniałem, nie wszyscy mają opisywane problemy – jeśli więc u was nie występują, to nie oznacza, że w ogóle nie istnieją. Nie jest jasne, od czego zależy, czy problemy dadzą o sobie znać. Google na razie nie wypowiedziało się w sprawie, jednak zapewne firma poradzi to, co zwykle, czyli przywrócenie ustawień fabrycznych. Jeśli to nie podziała, to pewnie przyjrzy się tej sytuacji bliżej. Dajcie znać w komentarzach, czy któryś z problemów was dotknął!

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x