Jednak pojawi się kolejny Nexus, wyprodukuje go HTC!

Newsy

Nexus 9 volantis 168465156

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

 

Po niedawnych doniesieniach dotyczących porzucenia przez Google linii Nexus na rzecz tajemniczego projektu Android Silver większość osób związanych z mobilnymi technologiami była przekonana, że nie ujrzymy już następców popularnych modeli Nexus 5 i Nexus 7. Niespodziewanie w sieci pojawiła się stosunkowo wiarygodna informacja na temat tabletu produkcji HTC, który nie dość, że miałby mieć premierę jeszcze w tym roku, to jeszcze ma być sygnowany marką Nexus.

 

Portal Android Police opublikował zdjęcie, które widzicie poniżej, a wraz z nim kilka interesujących słów wyjaśnienia. Podobno pogłoski o tym urządzeniu docierają do ich redakcji już od pierwszego kwartału tego roku, a zaprezentowane rewelacje są pewne i nie powinny być traktowane jak plotki.  Mimo wszystko osobiście polecałbym zachować pewną dozę nieufności.

 

nexus 9 volantis 1658482

 

Źródło mówi o prawie 9 calowym tablecie, w całości wykonanym z jednego kawałka aluminium. Pozostałe elementy specyfikacji to:

  • Matryca o rozdzielczości 2048 x 1440 pikseli
  • Wymiary:  226,3 x 151,9 x 7,87 mm
  • Waga: 418g dla wersji WiFi, 427g dla wersji LTE
  • 64 bitowy układ Nvidia Logan (K1)
  • 2 GB pamięci RAM, 16/32 GB pamięci ROM
  • Głośniki stereo
  • Przedni aparat 3MP
  • Tylny aparat 8MP z optyczną stabilizacją obrazu

 

Na uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim zastosowany potężny układ Nvidii, który z całą pewnością pozwoli nie tylko na płynne obsłużenie tak dużej rozdzielczości, ale także na granie we wszystkie najnowsze gry jeszcze przez długi czas.

 

Urządzenie prawdopodobnie pojawi się na sklepowych półkach jeszcze pod koniec tego roku pod nazwą Nexus 9 (chociaż HTC używa określeń Volantis lub Flounder). Ceny mają zaczynać się od $399 za wersję 16GB WiFi, a kończyć na ponad $600 za wersję 32GB LTE.

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x