Yarvik TAB310 – 8-calowy tablet z Androidem

Newsy

yarvik-tab310

Osoby rozważające zakup niewielkiego tabletu z Androidem za przystępną cenę mogą być zainteresowane kolejnym urządzeniem firmy Yarvik. Czym TAB310 wyróżnia się na tle konkurencyjnych produktów?

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Yarvik TAB310 został wyposażony w 8-calowy ekran o przekątnej 800 x 600 pikseli, procesor IMAPX210 taktowany zegarem o częstotliwości 800 MHz i pamięć RAM wynoszącą 256 MB. Producent na pliki użytkownika przewidział 2 GB przestrzeni, z dodatkową możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD.

Oczywiście nie mogło zabraknąć portu miniHDMI, wyjścia słuchawkowego, a po podłączeniu specjalnego replikatora dołączonego do zestawu, użytkownik otrzymuje dodatkowo dostęp do dwóch pełnowymiarowych portów USB i złącza Ethernet. Nad ekranem wbudowana została kamera wideo z matrycą 2.1 Mpx, która może mieć zastosowanie np. przy okazji wideoczatów.

Kontrolę nad urządzeniem sprawuje Android 2.2 Froyo, który jest bardzo częstym wyborem w przypadku niedrogich tabletów. Producent wycenił swoje urządzenie na 599 złotych, co jest kwotą adekwatną do możliwości Taba310. Tablet już jest dostępny na polskim rynku.

źródło: yarvik


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x