xiaomi mi band 3

Xiaomi Mi Band 3i oficjalnie – opaskę wyceniono śmiesznie nisko

Newsy

Xiaomi to firma, która ma w swoim portfolio naprawdę wiele różnych produktów. Jednym z nich są opaski z serii Mi Band, której czwarta odsłona zadebiutowała nie tak dawno temu. Dwa dni temu pisałem, że Xiaomi zapowiedziało premierę nowej opaski, która dotychczas prezentowała się bardzo tajemniczo. Dziś jest już z nami, a w dodatku kosztuje bardzo mało. Poznajcie Mi Band 3i.

Xiaomi Mi Band 3i – premiera niesamowicie taniej opaski

Xiaomi Mi Band 3i

Xiaomi Mi Band 3i jest już z nami. Jednocześnie mogę powiedzieć, że potwierdziły się plotki dot. nazwy tego urządzenia, które wygląda bardzo znajomo. Znajomo, bo jest to Mi Band 3, tylko że pozbawiony pulsometru i z innym paskiem. Dla przypomnienia: wyświetlacz urządzenia jest czarno biały, ma 0,78 cala i charakteryzuje się rozdzielczością 128 x 80 px. Nie ma sensu rozpisywać się o dokładnej specyfikacji tego sprzętu, gdyż możecie się z nią zapoznać we wpisie Łukasza z 2018 roku, m.in. dotyczącego Mi Band 3.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Wykryto poważny błąd w aplikacji Aparat – możesz być śledzony! Bezpieczeństwo setek milionów urządzeń jest zagrożonych

Jeśli chodzi o cenę, to tutaj Xiaomi naprawdę zaskoczyło, bo Mi Band 3i został wyceniony bardzo nisko. Sprzęt w Indiach można bowiem kupić za 1299 INR, co przekłada się na około 69 złotych. Niestety jest jeden haczyk: nowa opaska Xiaomi najprawdopodobniej nigdy nie trafi na inne rynki. Indie do bogatych krajów nie należą, więc firma znalazła swoją niszę, co jak najbardziej ma sens. Kupilibyście Mi Band 3i, gdyby opaska była dostępna w Polsce? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x