ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Huawei Honor 6 (Mulan) na zdjęciach – czytnik linii papilarnych pod aparatem

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
huawei honor 6 1212

Jeżeli przeciętny człowiek szuka nowego smartfonu dla siebie to nie pomyśli o markach niereklamowanych w telewizji lub nieznanych jako producentów najlepszych urządzeń. Tym samym większość chińskich marek w Polsce z góry jest skazana na porażkę, gdyż w telewizji za wiele usłyszeć o nich nie można.

Mimo wszystko takie chińskie firmy jak Huawei są stosunkowo popularne w naszym kraju, ale głównie ze względu na tanie propozycje, co też od razu kojarzy się z marną jakością i wydajnością. Ostatnio Chińczycy starają się zmienić ten pogląd promocją Ascenda P7, ale dopiero Honor 6 znany bardziej pod nazwą kodową Mulan może ten stan rzeczy odmienić. Opisywany kilka razy już na naszym portalu smartfon z autorskim układem Huawei, Kirin 920 dzisiaj odkrywa nowe karty. Nowy flagowy model Chińczyków będzie posiadał czytnik linii papilarnych umieszczony na wzór HTC One Max. Mogliśmy się o tym dowiedzieć dzięki ujawnionym zdjęciom najprawdopodobniej przedstawiającym właśnie opisywany telefon:

huawei honor 6 12122

Czym będzie dla nas Honor 6? Jeżeli tylko oprogramowanie będzie dobrze zoptymalizowane, a powinno być i cena nie będzie zbyt wysoka to atrakcyjną alternatywą dla tegorocznych flagowych modeli bardziej poważanych producentów.

źródło: GSMArena.com

Sprawdź najnowsze wpisy