ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Huawei Nova 5T

Huawei nova 5T otrzymuje aktualizację do Androida 10 z EMUI 10

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Huawei nova 5T to flagowiec, który zadebiutował dość niespodziewanie w sierpniu. Smartfon kosztuje u nas niecałe 2000 zł, co sprawia, że jest bardzo dobrym wyborem w swojej klasie. Tak się składa, że właśnie stał się jeszcze lepszym, bowiem urządzenie zaczęło otrzymywać aktualizację do Androida 10 z EMUI 10.

Huawei nova 5T już z wyczekiwaną aktualizacją do Androida 10 i EMUI 10

Huawei nova 5T

Aktualizacja do Androida 10 wraz z EMUI 10 dla smartfona Huawei nova 5T jest udostępniana drogą OTA, dzięki czemu pierwsi użytkownicy mogą już cieszyć się najnowszą wersją Zielonego Robocika i nakładki Huaweia. Aktualizacja jest oczywiście rozprowadzana falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają ją w tym samym czasie. Co ważne, mówimy tutaj rzecz jasna o oficjalnej, stabilnej wersji Androida 10 i EMUI 10. To nie beta.

Zobacz także: Wykryto poważny błąd w aplikacji Aparat – możesz być śledzony! Bezpieczeństwo setek milionów urządzeń niestety jest zagrożone

Uaktualnienie nosi oznaczenie 10.0.0.168 (C636E3RP1P1) i waży bardzo dużo, bo aż 4,77 GB. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, bo nowości jest bardzo dużo – począwszy od całkowicie przeprojektowanego interfejsu, na wielu nowych funkcjach kończąc. Jeśli jeszcze nie otrzymałeś uaktualnienia, to spróbuj wymusić je ręcznie, udając się do ustawień. Gdy nadal się nie pojawia, to nie pozostaje ci nic innego, jak czekanie, które z pewnością nie potrwa dłużej niż kilka dni. A Wy dostaliście już opisywaną aktualizację? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy