OnePlus 8 Pro

Kolejny przeciek mówi, że OnePlus 8 Pro zadebiutuje z poczwórnym aparatem

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

OnePlus 8 Pro to jeden z nadciągających smartfonów OnePlusa, o którym wiemy już całkiem sporo. Poznaliśmy już jego wygląd, dowiedzieliśmy się, że może zadebiutować z ekranem o częstotliwości odświeżania 120 Hz oraz przyłapaliśmy go na żywo. Już jakiś czas temu rendery sugerowały, że OnePlus 8 Pro zostanie wyposażony w poczwórny aparat. Teraz potwierdzają to szkice techniczne, które podobno pochodzą od samego OnePlusa. Zapowiada się urządzenie o ciekawych możliwościach fotograficznych.

OnePlus 8 Pro z poczwórnym aparatem – potwierdzają to szkice techniczne

Jak potwierdza powyższy rysunek techniczny pozyskany przez serwis TrueTech, OnePlus 8 Pro zostanie wyposażony w poczwórny aparat z sensorem ToF (Time-of-Flight). Powyższe szkice przedstawiają także front OnePlusa 8 i OnePlusa 8 Pro. Ten pierwszy wyposażony zostanie w pojedynczą kamerkę do selfie, a drugi, w podwójną. Nie da się ukryć, że taki design łudząco przypomina Galaxy S10 i Galaxy S10+ od Samsunga.

Zobacz także: Wykryto poważny błąd w aplikacji Aparat – możesz być śledzony! Bezpieczeństwo setek milionów urządzeń zagrożone

Jeśli chodzi o specyfikację OnePlusa 8 Pro, to ta bez zaskoczenia, będzie z najwyższej półki. Możemy się spodziewać najmocniejszego na chwilę premiery procesora (czyt. Snapdragona 865) oraz co najmniej 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Smartfon wraz ze słabszym bratem (OnePlus 8) zadebiutuje już za kilka miesięcy, jednak dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Czekacie na któryś z modeli? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy