Netflix kontrola rodzicielska

Wtorkowa aktualizacja biblioteki Netflixa

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Netflix pod względem popularności i rozmiaru biblioteki to bez dwóch zdań numer jeden na rynku serwisów streamingowych, w którego ofercie znajdziecie sporą liczbę ciekawych filmów i seriali. Kluczem do sukcesu w przypadku tego typu platform jest regularne aktualizowanie biblioteki. Netflix doskonale o tym wie i nieustannie dodaje nowe tytuły, a czasami też usuwa te, które nie mogą się pochwalić wysoką oglądalnością. Dziś mamy do czynienia z obiema sytuacjami, bo trochę dodano, ale też trochę usunięto. Jak zawsze przedstawiam pełną listę.

Aktualizacja oferty Netflixa – listopad 2019

konto na netflixie

Nie ma tygodnia, w którym Netflix nie dokonałby zmian w swojej bibliotece. Lista dzisiejszych, wtorkowych nowości, prezentuje się następująco:

  • Iliza Shlesinger: Unveiled (2019)
  • The Lies Within (2019) [2 odcinki]
  • Być patriotą – zaprasza Hasan Minhaj (2018) [odcinek S05E02]
  • My Country: The New Age (2019) [2 odcinki]

Zobacz także: Wyciek danych studentów oraz kandydatów na studia do SGGW. Czym to grozi oraz jak się zabezpieczyć?

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to dodano dziś łącznie cztery pozycje. Niestety nie ma róży bez kolców – z platformy usunięto też trzy następujące tytuły:

  • Mroczna wieża (2017)
  • Ascension (2014)
  • Na pokuszenie (2017)

Na szczęście są to tylko filmy – żadnych seriali nie ruszono. A skoro już przy serialach jesteśmy, to koniecznie zapoznajcie się z moim zestawieniem przedstawiającym najlepsze seriale Netflixa – być może coś wpadnie wam w oko. Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej oraz za jakimi będziecie tęsknić najmocniej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy