Gingerbread dla Atrix fabrycznie z językiem polskim

Newsy

Atrix_4G

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak informuje jeden z naszych czytelników, w sieci pojawił się nowy wyciek Androida 2.3.4 Gingerbread od Orange przeznaczony dla Motoroli Atrix.

Interesujące w nim jest to, że posiada on fabrycznie język polski. Czyżby zapowiadało to wprowadzenie tego smartfonu w niedługim czasie do oferty operatora w naszym kraju?

Nowe oprogramowanie wgrać może każdy użytkownik Atrix, niezależnie od tego czy posiada urządzenie z AT&T, czy z europejskiej dystrybucji. Wymagane jest jednak ręczne odblokowanie bootloadera należy pamiętać, że taka operacja wiąże się z pewnym ryzykiem. Dostępna jest jednak przejrzysta instrukcja po angielsku, która sprawnie może nas przeprowadzić przez cały ten proces.

Ta informacja na pewno ucieszy wszystkich właścicieli Atrix, do tej pory zmuszonych do korzystania z urządzenia w języku angielskim.

Dzięki, Maax990!

źródło: twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x