oneplus 3

OnePlus żegna się z użytkownikami OnePlus 3 i OnePlus 3T ostatnią aktualizacją

1 minuta czytania
Komentarze

OnePlus to firma, która słynie ze świetnego wsparcie dla swoich produktów. Choć producent ma w portfolio całkiem sporo smartfonów, cały czas sumiennie aktualizował modele 3 i 3T, które miały swoją premierę w 2016 roku. Teraz nadszedł najwyższy czas, aby OnePlus pożegnał się z wymienionymi wyżej smartfonami – ani OnePlus 3, ani OnePlus 3T nie dostaną już żadnych aktualizacji. Ostatnia, można powiedzieć “pożegnalna”, została właśnie wypuszczona.

OnePlus 3 i OnePlus 3T dostają ostatnią aktualizację

Jeśli posiadasz OnePlusa 3 lub OnePlusa 3T, to niestety nie mam dobrych wieści. Żaden z tych smartfonów nie dostanie już bowiem żadnej aktualizacji, oprócz tej, która została dziś udostępniona. Zawiera ona jednak tylko październikowe poprawki zabezpieczeń i kilka pomniejszych usprawnień (poprawki błędów).

Zobacz także: Nieuczciwe praktyki internetowych sprzedawców smartfonów, na które musisz uważać

Uaktualnienie jest wypuszczane falami, co oznacza, że nie wszystkie osoby otrzymają je w tym samym czasie. Choć zakończenie wsparcia dla opisywanych urządzeń jest bez dwóch zdań smutną wiadomością, nie można odmówić OnePlusowi oddania. Zarówno OnePlus 3 i OnePlus 3T dostały przecież aż trzy duże aktualizacje systemu – zaczynały z Androidem 6.0, a skończyły z Androidem 9 Pie. To o jedno wydanie więcej, niż większość smartfonów na rynku otrzymuje. Jeśli nadal nie zamierzacie wymieniać tytułowych flagowców, a jednocześnie chcecie otrzymywać aktualizacje, to polecam zainteresować się tzw. Custom ROM-ami – np. LineageOS.

Źródło: GSMArena

Motyw