Realme 5

Realme 5 już wkrótce trafi do Europy

Newsy

W połowie sierpnia światło dzienne ujrzały Realme 5 i Realme 5 Pro. Smartfony nie były wówczas dostępne w Europie, jednak w przypadku tego pierwszego już wkrótce się to zmieni, bo firma ogłosiła, że Realme 5 będzie można kupić na Starym Kontynencie. I to już za kilka dni!

Realme 5 zmierza do Europy – premiera już na dniach

Realme 5s dołączy do serii

Realme 5 to smartfon ze średniej półki wydajnościowej. Jego sercem jest Snadpragon 665 wraz z towarzystwem od 3 do 4 GB RAM i 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Urządzenie posiada ponadto poczwórny aparat główny w konfiguracji 12 Mpix + 8 Mpix + 2 Mpix + 2 Mpix i dużą baterię o pojemności 5000 mAh. Sprzęt nie był dotychczas dostępny w Europie, jednak zmieni się to już 21 listopada, za dwa dni. Firma chce zdążyć z premierą przed Czarnym Piątkiem, który zbliża się wielkimi krokami. Nie jest bowiem tajemnicą, że tego dnia chętnie wydajemy pieniądze.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Wyciek danych studentów oraz kandydatów do SGGW. Czym to grozi oraz jak się zabezpieczyć?

Tego samego dnia producent zdradzi ceny oraz dostępne konfiguracje. Można śmiało powiedzieć, że niemal na pewno będzie drożej niż np. w Chinach – m.in. z uwagi na różnorakie podatki. Sprzętu najprawdopodobniej nie kupimy bezpośrednio w Polsce, jednak zapewne będzie można go zamówić ze strony producenta tak jak w przypadku Realme X2 Pro. Realme 5 będzie dostępny w dwóch kolorach: Crystal Blue (niebieskim) i Crystal Purple (fioletowym). Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x