Messenger Desktop

Nowy Messenger na Windowsa. Wiemy, jak będzie wyglądała aplikacja

Newsy

Komunikator od Facebooka w wersji na komputery nie był dotychczas zbyt popularny. Nowy Messenger na Windowsa ma jednak szansę to zmienić. Póki co zdecydowana większość internautów korzysta z aplikacji jedynie na smartfonach. Na komputerze wygodniej nam otworzyć kartę z czatem w przeglądarce.

Jakie funkcje będzie miał nowy Messenger na Windowsa?

Nowa, desktopowa wersja popularnego komunikatora ma posiadać możliwość wyboru trybu ciemnego oraz, co ciekawe, szarego motywu, a także funkcję wysłania pliku w konwersacji przez przeciągnięcie go na okno czatu. Podobnie jak w wersji na smartfony, twórcy najpewniej zaimplementują możliwość usunięcia wysłanej przed chwilą wiadomości. Aplikacja Messenger dedykowana użytkownikom komputerów z systemem Windows ma też posiadać nowe logo. Będzie ono odróżniało program od wersji przeznaczonych na urządzenia z innymi systemami.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Czytaj także: Snapchat także skupia uwagę na politycznych reklamach

Kiedy ukaże się nowa wersja aplikacji Messenger dla systemu Windows?

Póki co mamy jedynie informację o wersji beta aplikacji, do której dotarł serwis aggiornamentilumia.it. Nie wiemy dokładnie, kiedy Facebook planuje udostępnić użytkownikom stabilną wersję Messengera dedykowanego systemowi Windows. Twórcy serwisu informowali o jej powstawaniu już podczas kwietniowej konferencji F8. Wydaje się więc, że autorzy projektu są w niego poważnie zaangażowani. Podczas oczekiwania użytkownicy popularnego komunikatora muszą się jednak zadowolić obecnie dostępną, słabo rozwijaną wersją Messengera dostępną w sklepie Microsoftu. Innym rozwiązaniem są przeglądarkowe wersje Messengera lub zwyczajne prowadzenie rozmowy na czacie bezpośrednio na stronie Facebooka.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x