ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi hey+ mi band 3

Xiaomi zapowiada nową opaskę Mi Band – premiera już na dniach!

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Xiaomi ma w swoim portfolio szalenie popularne opaski z serii Mi Band. Najnowszym produktem z rodziny jest Mi Band 4, który został oficjalnie zaprezentowany wcale nie tak dawno temu. Mogłoby się więc wydawać, że na kolejnego Mi Banda przyjdzie nam poczekać co najmniej do przyszłego roku. Otóż nic bardziej mylnego – Xiaomi już dziś zapowiedziało kolejną opaskę Mi Band, która w dodatku najprawdopodobniej będzie jeszcze tańsza od obecnych na rynku braci.

Xiaomi Mi Band 3i – kolejna opaska chińskiego giganta

Wieść o nowym produkcie firmy została opublikowana na Twitterze, gdzie na załączonym plakacie promocyjnym wyróżniono szczególnie trzy litery „i”. Sugeruje to więc, że kolejna opaska Xiaomi będzie nosiła nazwę Mi Band 3i. Są zatem dwie opcje: albo będzie to słabsza, albo lepsza wersja Mi Banda 3. Osobiście skłaniałby się ku tej pierwszej możliwości, bo od razu przychodzi mi do głowy sytuacja z 2017 roku, kiedy firma wypuściła na rynek Mi Band HRX Edition – Mi Band 2 bez pulsometru.

Zobacz także: Nadchodzi Galaxy Note10+ w wersji dla fanów Gwiezdnych Wojen

Są to jednak tylko moje domysły – wszystkiego dowiemy się oficjalnie już 21 listopada, czyli za dwa dni. Wtedy też Xiaomi zamierza zaprezentować swoją nową opaskę, która prawdopodobnie przynajmniej z początku będzie dostępna tylko w Indiach – na razie nie wiadomo, czy kiedykolwiek trafi do Polski. Wielką niewiadomą pozostaje też cena Mi Band 3i – ta może być zarówno niższa od Mi Band 3, jak i wyższa – wszystko będzie zależało od tego, co znajdziemy we wnętrzu urządzenia

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy