Sony Xperia 5 premiera

Sony podobno chce wydać w przyszłym roku aż cztery flagowce

Newsy

Sony to firma, której flagowe smartfony mało kogo już interesują. Producent jednak nic sobie z tego nie robi i nieustannie wydaje nowe urządzenia. Teraz dowiedzieliśmy się, że na przyszły rok firma podobno planuje wypuścić aż cztery smartfony z najwyższej półki oraz co najmniej trzy „średniaki” i dwa „budżetowce”.

Cztery flagowce od Sony w 2020 roku

sony xperia 2 wyglad specyfikacja design

Przyszły rok zapowiada się ciekawie dla fanów smartfonów Sony. Najnowsze doniesienia mówią, że firma wypuści na rynek cztery flagowce: Xperię 1.1, Xperię 3, Xperię 5.1 oraz Xperię 0. Pierwszy z wymienionych smartfonów ma się charakteryzować czterema aparatami, Snapdragonem 865 i ekranem 4K. Jego premiera planowana jest na targi MWC, które odbędą się pod koniec lutego. Niedługo po Xperii 1.1 ma się pojawić Xperia 3, czyli duchowy następca Xperii XZ2 Compact. Niestety jest możliwe, że ten sprzęt będzie dostępny tylko w Japonii z uwagi na niewielkie zainteresowanie tak małymi urządzeniami na świecie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz także: Wyciekła europejska cena Motoroli razr – niestety jak zwykle jest o wiele drożej niż w USA

W drugiej połowie 2020 roku ma się pojawić Xperia 5.1 oraz Xperia 0. Pierwsza ma zastąpić tegoroczoną Xperię 5, natomiast druga ma być czymś zupełnie nowym. Chodzą słuchy, że w „zerze” zobaczymy aż sześć aparatów. Jeśli chodzi o przyszłoroczne smartfony Sony ze średniej półki, to najprawdopodobniej ujrzymy Xperię 8.1, Xperię 9.1 oraz Xperię 10.1. Dla najmniej wymagających Sony podobno szykuje Xperię L4 i Xperię 100.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x