Disney+ na Androida

Poznaliśmy prawdopodobną polską cenę Disney+

Newsy

Disney+ to nowy serwis streamingowy, który w swojej ofercie ma wiele filmów i seriali. Platforma wystartowała w Ameryce sześć dni temu, jednak już po zaledwie 24 godzinach od premiery zgromadziła ponad 10 milionów użytkowników. Choć nie wiemy jeszcze, kiedy Disney+ oficjalnie zadebiutuje w naszym kraju, tak poznaliśmy już prawdopodobną polską cenę subskrypcji usługi.

Polska cena Disney+

Disney+ polska cena

Dzięki Apple TV poznaliśmy prawdopodobną polską cenę subskrypcji Disney+. Wynosi ona 32,99 zł miesięcznie lub 334,99 zł rocznie (27,91 zł miesięcznie). Co ciekawe, po oficjalnym starcie platformy w naszym kraju może się okazać, że cena w rzeczywistości będzie… jeszcze niższa. Wszystko dlatego, że kwota 32,99 zł została zaobserwowana przez użytkowników aplikacji Apple TV, czyli u pośrednika, gdzie cena mogła zostać zawyżona w celu pokrycia prowizji, którą ten pobiera. To wcale nie jest rzadka praktyka – polska cena Disney+ na oficjalnej stronie usługi może więc wynieść nawet np. 24,99 czy choćby 29,99 zł.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Aktualizacja oferty Netflixa. Trochę dodano, trochę usunięto

Nawet cena wynosząca niecałe 33 złote jest już bardzo konkurencyjna w porównaniu np. do królującego w naszym kraju Netflixa. Disney+ oferuje bowiem jakość 4K i możliwość oglądania na czterech urządzeniach jednocześnie w standardzie, kiedy Netflix na takie udogodnienia pozwala dopiero w najdroższym planie – za 52 zł miesięcznie. Wygląda więc na to, że Disney+ tak czy siak wygra w naszym kraju ceną – tym bardziej, gdyby ta okazała się jeszcze niższa – co jest możliwe.

Źródło: Film.org.pl


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x