Motorola razr

Wyciekła europejska cena Motoroli razr – jak zwykle jest o wiele drożej niż w USA

Newsy

Motorola razr to dość nietypowy składany smartfon, którego premiera odbyła się kilka dni temu. Urządzenie zostało na ogół przyjęte bardzo ciepło, a takie smaczki jak tryb retro tylko ocieplają jego wizerunek. Od dawna wiedzieliśmy, że razr trafi także do Europy, jednak dotychczas nie było jasne, w jakiej cenie będzie dostępna. Dziś uległo to zmianie, bo poznaliśmy europejską cenę Motorli razr. Było do przewidzenia, że będzie o wiele drożej niż w Stanach Zjednoczonych.

Europejska cena Motoroli razr

Motorola razr

Motorola razr w Stanach Zjednoczonych została wyceniona na 1500 dolarów, co przekłada się na około 5815 zł. Wiadomo było, że w Europie będzie drożej m.in. z uwagi na różnego rodzaju podatki, jednak według najnowszych doniesień cena będzie wyższa, niż wielu się spodziewało. Motorola razr w wersji bez simlocka ma bowiem kosztować w Europie aż 1680 euro, czyli około 7205 zł. Szybka matematyka wskazuje, że to o niemal 1400 zł drożej niż w Stanach Zjednoczonych.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Xiaomi zyskuje, a większość traci. Sprzedaż smartfonów w Polsce w III kwartale 2019 pokazuje potęgę chińskich producentów

Przeciek wskazuje także, że opisywany smartfon będzie dostępny w Szwecji od 24 stycznia. Możemy więc założyć, że Motorola razr pojawi się w Polsce również w okolicach tej daty. Rzecz jasna żadna z wymienionych tu informacji nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Motorolę, więc radzę czytać ten tekst z lekkim przymrużeniem oka. Niemniej jednak nic nie wskazuje na to, by cena czy data premiery okazały się nieprawdziwe.

Źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x