1511645_666183783437550_5337439632400089251_o (1)

 

Nowy Jork to kolejny punkt w planie Samsunga, który polega na powiększaniu swojej potęgi. Tym razem w tym oto mieście odbędzie się kolejna w tym roku konferencja, na której Koreańczycy przedstawią nowe urządzenia z górnej półki i nie będą to smartfony.

 

Od dłuższego czasu znamy nadchodzące tablety Samsunga z najwyższej półki w postaci Galaxy Tab S w wersjach 8,4 oraz 10,5-calowej. Właśnie na dzisiejszej konferencji w Nowym Jorku Koreańczycy oficjalnie przedstawią je światu. Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do oglądania tego wydarzenia poprzez następujący film:

 

 

Relacja jak i szczegółowy opis nowości postaramy się jak najwcześniej zamieścić na portalu. Jednak liczymy również na Wasze odczucia w związku z premierą nowej rangi tabletów Samsunga. Dla przypomnienia, będą to urządzenia z najmocniejszą specyfikacją i przede wszystkim wyświetlaczami AMOLED, do których Koreańczycy powracają po dłuższej przerwie.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.