samsung galaxy note 3 10

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Coraz więcej słyszymy o nadchodzącym nowym flagowym phablecie Samsunga z serii Galaxy Note. Czwarta odsłona tego modelu najprawdopodobniej zrobi większe wrażenie w stosunku do poprzednika niż to wyglądało z Galaxy S4 i jego następcą. Jednak i nadchodzące urządzenie nie ominie trend tworzenia wielu odmian.

 

Samsung znany jest z tego, że tworzy wiele wersji tego samego urządzenia. Tym samym znamy już kilka plotek dotyczących Galaxy Note’a 4, który miał mieć wyświetlacz rozlany również na boczne krawędzie obudowy. Dzisiejszy wyciek informacji do Sieci nieco modyfikuje poprzednią wiadomość. Otóż pojawią się dwie wersje tego phabletu. Jedna będzie posiadała tradycyjny wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440) na przekątnej 5,6-6 cali. Z kolei druga właśnie otrzyma wcześniej wymieniony typ ekranu, który Koreańczycy nazwali YOUM. Tym samym najprawdopodobniej Samsung postanowił zapomnieć o Galaxy Round, który najzwyklej w świecie okazał się niewypałem i konkurent w postaci G Flexa od LG jest po prostu lepszy.

 

Mimo wszystko wciąż mówi się o premierze w Berlinie podczas targów IFA 2014, które odbędą się na początku września, a więc za trzy miesiące. Razem z Notem 4 prawdopodobnie ujrzymy nowe smartwatche z serii Gear, ale także mówi się o prezentacji konkurenta dla Google Glass.

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.