Samsung Galaxy Note 4 wystąpi w dwóch wersjach – czyżby Koreańczycy zrezygnowali z Galaxy Round?

Newsy

samsung galaxy note 3 10

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Coraz więcej słyszymy o nadchodzącym nowym flagowym phablecie Samsunga z serii Galaxy Note. Czwarta odsłona tego modelu najprawdopodobniej zrobi większe wrażenie w stosunku do poprzednika niż to wyglądało z Galaxy S4 i jego następcą. Jednak i nadchodzące urządzenie nie ominie trend tworzenia wielu odmian.

 

Samsung znany jest z tego, że tworzy wiele wersji tego samego urządzenia. Tym samym znamy już kilka plotek dotyczących Galaxy Note’a 4, który miał mieć wyświetlacz rozlany również na boczne krawędzie obudowy. Dzisiejszy wyciek informacji do Sieci nieco modyfikuje poprzednią wiadomość. Otóż pojawią się dwie wersje tego phabletu. Jedna będzie posiadała tradycyjny wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości QHD (2560×1440) na przekątnej 5,6-6 cali. Z kolei druga właśnie otrzyma wcześniej wymieniony typ ekranu, który Koreańczycy nazwali YOUM. Tym samym najprawdopodobniej Samsung postanowił zapomnieć o Galaxy Round, który najzwyklej w świecie okazał się niewypałem i konkurent w postaci G Flexa od LG jest po prostu lepszy.

 

Mimo wszystko wciąż mówi się o premierze w Berlinie podczas targów IFA 2014, które odbędą się na początku września, a więc za trzy miesiące. Razem z Notem 4 prawdopodobnie ujrzymy nowe smartwatche z serii Gear, ale także mówi się o prezentacji konkurenta dla Google Glass.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x