ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
wyglad oneplus 7t oficjalnie przedstawiony

OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro otrzymują nową aktualizację

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro zadebiutowały stosunkowo niedawno. To zarazem najnowsze smartfony OnePlusa, więc nic dziwnego, że są one oczkiem w głowie wspomnianego producenta. Na oba urządzenia jest aktualnie udostępniana nowa aktualizacja – OxygenOS 10.0.6 dla OnePlusa 7T i OxygenOS 10.0.4 dla OnePlusa 7T Pro. Przyjrzyjmy się im.

OnePlus 7T i OnePlus 7T Pro z nową aktualizacją – OxygenOS 10.0.6 i OxygenOS 10.0.4

wyglad oneplus 7t oficjalnie przedstawiony

Jeśli posiadacie którekolwiek z wymienionych urządzeń, to jest spora szansa, że stosowna aktualizacja już do was dotarła. Jeśli tak się jednak nie stało, to bez obaw – oba uaktualnienia są udostępniane falami, co oznacza, że nie wszyscy otrzymają je w tym samym czasie.

Zobacz także: PayPal porzuca Pornhuba. Tamtejsze gwiazdy muszą zmienić sposób wypłat zarobionych pieniędzy

Obie aktualizacje skupiają się głównie na poprawie stabilności systemu i naprawie błędów. Zoptymalizowano także łączność Bluetooth, działanie funkcji rozszerzonych zrzutów ekranu i zużycie baterii w trybie gotowości. Ponadto zarówno aktualizacja do OxygenOS 10.0.4, jak i OxygenOS 10.0.6 zawiera październikowe poprawki bezpieczeństwa. Uaktualnienia ważą około 160 MB i są udostępniane przez OTA. Jeśli jeszcze nie otrzymaliście stosownej aktualizacji, to możecie sprawdzić dostępność ręcznie, udając się do ustawień. Jeśli uaktualnienie się nie pojawi, to oznacza, że musicie po prostu poczekać – prawdopodobnie nie więcej, niż kilka dni.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy