Motorola Razr

Tryb retro w Motoroli razr pozwala przenieść się z powrotem do 2004 roku

Newsy

Motorola razr to jedna z najbardziej oryginalnych smartfonowych konstrukcji tego roku, której premiera odbyła się wczoraj. Smartfon wzbudził sporo zachwytów, jednak u wielu nieco starszych osób z pewnością „zapunktuje” jeszcze odkrytym niedawno trybem retro, który przenosi nas do czasów Motoroli Razr V3 z 2004 roku. Przyjrzyjmy się mu.

Tryb retro w Motoroli razr przywraca wspomnienia z 2004 roku

Tryb retro w najnowszej Motoroli razr możecie zobaczyć powyżej. W górnej części urządzenia mamy do czynienia z interfejsem znanym z Razr V3 z 2004 roku, natomiast na dole widzimy „wirtualno-fizyczną klawiaturę”. Nie da się ukryć, że wygląda to wprost fenomenalnie i z pewnością przywoła uczucie nostalgii u niektórych nieco starszych użytkowników, którzy pamiętają jeszcze czasy, w których urządzenia miały klawiatury fizyczne.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz także: Xiaomi zyskuje, a większość traci. Sprzedaż smartfonów w Polsce w III kwartale 2019 pokazuje potęgę chińskich producentów

Opisywanego easter egg’a można wywołać edytując menu szybkich ustawień i dodając do niego przycisk retro Razr. Następnie wystarczy już tylko w niego kliknąć, a wspomnienia z 2004 roku powrócą. Czy jest to w jakiś sposób przydatne? Absolutnie nie, aczkolwiek jest to miła niespodzianka od Motoroli, która ma po prostu fajnie wyglądać. Nie ma sensu uruchamiać tego trybu w innym celu, niż by po prostu na niego popatrzeć lub pokazać znajomym. Pamiętacie jeszcze Razr V3 sprzed 15 lat? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena, The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x