Motorola razr to jedna z najbardziej oryginalnych smartfonowych konstrukcji tego roku, której premiera odbyła się wczoraj. Smartfon wzbudził sporo zachwytów, jednak u wielu nieco starszych osób z pewnością „zapunktuje” jeszcze odkrytym niedawno trybem retro, który przenosi nas do czasów Motoroli Razr V3 z 2004 roku. Przyjrzyjmy się mu.

Tryb retro w Motoroli razr przywraca wspomnienia z 2004 roku

Tryb retro w najnowszej Motoroli razr możecie zobaczyć powyżej. W górnej części urządzenia mamy do czynienia z interfejsem znanym z Razr V3 z 2004 roku, natomiast na dole widzimy „wirtualno-fizyczną klawiaturę”. Nie da się ukryć, że wygląda to wprost fenomenalnie i z pewnością przywoła uczucie nostalgii u niektórych nieco starszych użytkowników, którzy pamiętają jeszcze czasy, w których urządzenia miały klawiatury fizyczne.

Zobacz także: Xiaomi zyskuje, a większość traci. Sprzedaż smartfonów w Polsce w III kwartale 2019 pokazuje potęgę chińskich producentów

Opisywanego easter egg’a można wywołać edytując menu szybkich ustawień i dodając do niego przycisk retro Razr. Następnie wystarczy już tylko w niego kliknąć, a wspomnienia z 2004 roku powrócą. Czy jest to w jakiś sposób przydatne? Absolutnie nie, aczkolwiek jest to miła niespodzianka od Motoroli, która ma po prostu fajnie wyglądać. Nie ma sensu uruchamiać tego trybu w innym celu, niż by po prostu na niego popatrzeć lub pokazać znajomym. Pamiętacie jeszcze Razr V3 sprzed 15 lat? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena, The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.