Aplikacje agregujące wiadomości z różnych dziedzin są dla wielu osób bardzo przydatne. Jedną z takich pozycji jest apka autorstwa giganta z Mountain View, a mianowicie Wiadomości Google. W zeszłym roku przeszła zauważalny redesign, a już w następnym trafi do niej kolejna, ciekawa nowość. Przyjrzyjmy się jej.

Nowość w Wiadomościach Google – nowa zakładka

Wiadomości Google

Jeśli korzystacie na co dzień z Wiadomości Google, to z pewnością ucieszycie się na informację, że już wkrótce trafi do niej ciekawa nowość. Mam tutaj na myśli zupełnie nową zakładkę „Beyond the headlines”, która będzie agregowała treści na ważne tematy, takie jak m.in. zdrowie, środowisko czy edukacja. Co ciekawe, przy artykułach pojawi się też sekcja informująca o przewidywanym czasie, jaki będziemy musieli zarezerwować na ich przeczytanie. Całość obrazuje powyższy zrzut ekranu.

Zobacz także: Xiaomi zyskuje, większość traci. Sprzedaż smartfonów w Polsce w III kwartale 2019 pokazuje potęgę chiński producentów

Wiadomości w nowej zakładce mają być agregowane przez specjalny algorytm. Nowość jest już dostępna w amerykańskiej wersji komputerowej Wiadomości Google, natomiast do aplikacji, a zarazem kolejnych krajów (w tym prawdopodobnie do Polski) zawita dopiero w 2020 roku. Oczywiście nie jest to nie wiadomo jak duża nowość, jednak sporej części osób z pewnością przypadnie do gustu. Korzystacie z Wiadomości Google, czy może sami wyszukujecie informacje w internecie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.