Czytnik e-booków Xiaomi

Xiaomi zaprezentuje swój nowy czytnik e-booków jeszcze w tym miesiącu

Newsy

Xiaomi to nie tylko smartfony. Producent jest obecny na olbrzymiej ilości rynków, natomiast elektronika użytkowa to tylko jeden z segmentów działalności firmy. Gigant postanowił zaistnieć także na rynku czytników e-booków. Swoje urządzenie z tej kategorii zaprezentuje już w połowie przyszłego tygodnia. A dokładniej w środę 20 listopada. Mam nadzieję, że produkt firmy będzie mógł pochwalić się zarówno wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną.

Czytnik e-booków Xiaomi

Czytnik e-booków Xiaomi

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Amazons Kindle to najpopularniejsza linia czytników elektronicznych. Jednak na tym rynku są także inni duzi gracze, tacy jak Barnes i Noble’s Nook Glowlight, a także Kobo eReaders. Xiaomi postanowiło im wszystkim rzucić wyzwanie. W dniu 20 listopada wyda swój drugi elektroniczny czytnik e-ink. Pierwszy model został zaprezentowany w czerwcu tego roku. Informacja ta została wczoraj podana na chińskim portalu społecznościowym Weibo przez oficjalne konto Mi. Post ujawnił, że eReader będzie opierał się na finansowaniu społecznościowym. To nie pierwszy raz, kiedy Xiaomi korzysta z tej formy fundowania swoich produktów.

Zobacz też: Chiński rywal Tesli rozpoczął współpracę z Xiaomi

Szkic eReadera pokazuje, że ma grube ramki wokół wyświetlacza. Ma również przycisk na górze. Brak przycisków na bokach oznacza, że zmiana stron będzie następowała przy użyciu ekranu dotykowego. Nie wiemy, czy Xiaomi buduje własną bibliotekę e-booków, czy też będzie współpracować z istniejącymi. Nic nie wiadomo także o wsparciu dla audiobooków. Jeśli tak się stanie, urządzanie powinno być wyposażone w gniazdo audio. Wszystko jednak stanie się jasne już niedługo, bo w dniu premiery.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x