najlepszy internet mobilny

Najlepszy internet mobilny w październiku – T-Mobile broni swojej pozycji

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Czy można jednoznacznie wskazać najlepszy internet mobilny w Polsce? Oczywiście, że nie, gdyż osoba z Mazowsza może mieć zupełnie inne odczucia, niż mieszkaniec Pomorza. Niemniej uśredniając wszelkie wartości, jesteśmy w stanie mniej, więcej wskazać, który operator z Wielkiej Czwórki ma najlepiej rozwiniętą infrastrukturę w naszym kraju. Jak co miesiąc, RFBENCHMARK dostarcza nam właśnie tego typu dane i oprócz prędkości możemy też wskazać najniższy ping poszczególnych dostawców. Październik pod tym względem nie jest żadnym wyjątkiem.

Najlepszy internet mobilny w październiku według RFBENCHMARK

Zgodnie z tytułem to T-Mobile utrzymuje swoją pozycję lidera, którą wywalczył po wielu miesiącach rządzenia przez Orange. Magentowy operator, uzyskując najlepszy internet mobilny we wrześniu, nie zmienił swoich pozycji w październiku, aczkolwiek w niektórych kategoriach Pomarańczowi skutecznie depczą po piętach. Jedno się nie zmienia – właśnie tych dwóch dostawców walczy ze sobą o miano tego najlepszego, podczasy gdy Plus i Play obstawiają tyły. W tym wypadku nie ma szczególnego znaczenia, czy patrzymy na technologię 4G, czy też na 3G. W codziennym użytkowaniu macie podobne odczucia?

Zobacz też: Ukryj zakładki na Facebooku, które są Ci niepotrzebne.

Tradycyjnie na końcu trochę innych statystyk, a właściwie jedna statystyka. Powyższe wyniki to uśrednione wartości uzyskane przez pomiary użytkowników wykonane aplikacją RFBENCHMARK, których w ramach października wykonano 243281, czyli cały czas zainteresowanie rośnie. Jeśli chcecie też dołożyć swoją cegiełkę i już mieć udział w listopadowych wynikach, to program możecie pobrać za darmo ze Sklepu Play lub App Store.

Źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy