Netflix to aktualnie największy i najpopularniejszy serwis streamingowy na świecie, w którego ofercie znajdziemy masę filmów i seriali. Platforma cały czas inwestuje w produkcje oryginalne, a jedną z nich jest serial Wiedźmin, czerpiący ze świetnych książek Andrzeja Sapkowskiego. Pierwszy sezon przygód białowłosego łowcy potworów jeszcze nie zadebiutował, a my już wiemy, że na nim się nie skończy.

Netflix wierzy w serial o Wiedźminie

Wiedźmin serial

Pierwszy sezon wyczekiwanego serialu Wiedźmin zadebiutuje już 20 grudnia – na Netflixie rzecz jasna. Choć do premiery pozostało jeszcze trochę czasu, platforma już ogłosiła, że drugi sezon na pewno powstanie. Świadczy to o fakcie, że serwis wierzy w tę produkcję, bo rzadko kiedy zdarza się, że seriale zostają przedłużone na kolejny sezon jeszcze przed ich premierą, nie wiedząc, jak przyjęła je widownia.

Zobacz także: Ile produkcji znajdziemy na Netflixie w poszczególnych krajach? Polska wypada… kiepsko

Doniesienie skomentowała showrunnerka Wiedźmina Lauren Schmidt Hissrich, wyrażając swoją radość i ekscytację na powrót na Kontynent, by opowiedzieć dalszą część historii Geralta, Yennefer i Ciri. Prace nad drugim sezonem, który będzie się składał z ośmiu odcinków, rozpoczną się w Londynie na początku 2020 roku. Jego premiera planowana jest na 2021 rok. Wiedząc, że Netflix zainwestował ogromne pieniądze w opisywaną produkcję, kolejne sezony także są niemal pewne. Jeśli Wiedźmin się przyjmie, a wiele na to wskazuje, to możemy śmiało oczekiwać serialu, który liczbą sezonów dorówna choćby lubianej Grze o Tron.

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.