Skradzione konta Disney+

Disney+ przekroczył niesamowity kamień milowy w zaledwie jeden dzień od startu

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Disney+ to kolejny serwis streamingowy, w którego ofercie znajdziemy wiele filmów i seriali. Platforma wystartowała dwa dni temu w Ameryce, a teraz okazuje się, że w zaledwie jeden dzień od premiery udało się jej przekroczyć niesamowity kamień milowy. Zainteresowanie Disneyem+ jest ogromne.

Disney+ z pierwszym kamieniem milowym w rekordowym czasie

premiera disney+

Choć Disney+ jest aktualnie dostępny tylko w Ameryce, w zaledwie 24 godziny od premiery serwis zebrał już ponad 10 milionów użytkowników. Niewykluczone więc, że do dziś liczba ta jest już nawet dwa razy większa. Oczywiście taki wynik w żadnym stopniu nie przekłada się na zarobki, bowiem platforma oferuje 7-dniowy okres próbny. Musimy poczekać jeszcze przynajmniej kilka dni, by ocenić, ile osób zdecydowało się przedłużyć subskrypcję Disney+.

Zobacz także: Aktualizacja oferty Netflixa – nowe tytuły i te, które zostaną wkrótce usunięte

Biorąc pod uwagę tak dobry start, z pewnością firmie uda się „złapać” sporą część osób na dłużej. Aż ciężko sobie wyobrazić, o ile większa byłaby ta liczba, gdyby platforma wystartowała jednocześnie na całym świecie. Niestety na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy Disney+ pojawi się w Polsce. Niektórzy twierdzą, że już w przyszłym roku, a inni, że musimy poczekać co najmniej do 2021 roku. Są to jednak tylko domysły, które wcale nie muszą się sprawdzić – serwis może przecież trafić do naszego kraju zarówno wcześniej, jak i później. Czekacie, czy może propozycja Disneya was nie interesuje? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy