Mniej lub bardziej niespodziewana, ale na pewno cicha premiera Airpods Pro wprowadziła Apple na rynek prawdziwie bezprzewodowych słuchawek z trybem aktywnej redukcji hałasu. Oczywiście w mediach szybko rozeszła się informacja o oficjalnym przedstawieniu nowego sprzętu od Jabłuszka. Z tej okazji musiał też skorzystać Caviar, czyli firma, która jest doskonale znana z tego, że drogi sprzęt zamienia w horrendalnie drogi. O ile dotychczas tyczyło się to smartfonów, tak teraz ten wyjątkowy jubiler wziął na warsztat wspomniane słuchawki.

Złote Airpods Pro od Caviar muszą być drogie – kupisz samochód czy słuchawki?

W przypadku ostatnich odsłon kosmicznych iPhone’ów mówiliśmy o najdroższym modelu za ponad 275 tysięcy złotych. Słuchawki do pary powinny kosztować nieco mniej, prawda? Faktycznie, widoczne powyżej złote Airpods Pro kosztują mniej, bo zaledwie 67790 dolarów, czyli około 265 tysięcy złotych. Co wpływa na tę cenę? Oczywiście prawdziwe złoto (1 kawałek, 18 karatów), którym zostało pokryte etui i same słuchawki. Trochę za drogo? Może jednak złoto Wam nie leży? W takim razie spójrzcie na widoczną poniżej propozycję, która stawia na skórę węża. Pytona dokładniej i w tym wypadku cena to marne 1550 dolarów, czyli nieco ponad 6000 złotych.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]
apple airpods pro caviar drogie cena zloto

Zobacz też: Wprowadzanie danych poufnych w Chrome teraz bardziej przyjazne dla oka.

Tradycyjnie zachęcam też do poznania pozostałych propozycji od Caviar w ramach ich serii z Airpods Pro. Zainteresowanych szczególnie zachęcam tym, że przesyłka międzynarodowa jest darmowa. Niemniej portfolio jest kiepsko zagospodarowane, bo pomiędzy powyższymi modelami nie znajdziecie innych zestawów. Są tylko… tańsze zestawy. W takim razie, którą wersję słuchawek od Apple w rosyjskim wydaniu widzicie już w swoich uszach?

Źródło: GSM Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.