ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola moto razr 2019 skladana wyglad grafika prasowa

Oto Motorola razr na zdjęciach – wygląda wyjątkowo

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Motorola razr ma szansę być jednym z najgłośniejszych smartfonów tego roku. Mówi się o nim od niemalże stycznia, kiedy tylko do Sieci przedostały się grafiki patentowe, wskazujące, że Amerykanie mogą być zainteresowani stworzeniem urządzenia, który miałby stanowić odświeżenie legendarnej klapki RAZR V3 w wydaniu z elastycznym wyświetlaczem. Stosunkowo szybko się okazało, że Lenovo dało zielone światło na takiego smartfona, więc każdego miesiąca poznawaliśmy kolejne szczegóły mniej lub bardziej z nim związane. Jednak dzisiejszy wyciek danych nie pozostawia wątpliwości, że Motorola razr jest tuż za rogiem.

Motorola razr ujawniła się na zdjęciach z FCC

Czym jest FCC? To urząd certyfikujący wszystkie urządzenia z technologią łączności bezprzewodowej, które mają być dopuszczone do użytku w Stanach Zjednoczonych. Właśnie stamtąd pochodzą powyższe zdjęcia, które jednoznacznie potwierdzają wygląd i istnienie Motoroli razr. Jak sami możecie się przekonać, wizja wydania legendarnej klapki w nowej odsłonie się potwierdza. W ramach szczegółów możemy się dopatrzeć braku gniazda słuchawkowego (jak w oryginale) i prawdopodobnie wykonania ze szkła, aluminium oraz… włókna węglowego – pod warunkiem, że nie jest to tylko imitacja. Tak jak Samsung Galaxy Fold kosztuje 9000 złotych, tak Motorola razr ma się ograniczyć do 1500 dolarów, czyli niecałych 6000 złotych. O ile sama wizja tak składanego urządzenia dla wielu osób może okazać się ciekawsza, to pamiętajcie, że Amerykanie najprawdopodobniej ograniczą się do Snapdragona 710, więc ewidentnie nie będzie to flagowy model. Pojemność akumulatora, wynosząca około 2700 mAh, też nie robi wrażenia, ale to jednak plotki.

Zobacz też: Google uczciło Święto Niepodległości wyjątkowym logiem.

Pozostaje zadać pytanie, kiedy premiera? Otóż Motorola razr ma oficjalnie ujrzeć światło dzienne… dzisiaj! Niewątpliwie konferencja Amerykanów jest jednym z ważniejszych wydarzeń, które jest przed nami i na pewno podzielimy się z Wami wszelkimi informacjami. Jednak zanim firma przedstawi nam powyższy model, czego przede wszystkim od niego oczekujecie? Względnie niskiej ceny? Flagowych podzespołów?

Źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy