Vivo S5

Vivo s5 zawitał do Geekbench – jak sobie poradził?

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Vivo s5 to nadchodzący smartfon Vivo, który zostanie oficjalnie zaprezentowany już jutro w Chinach. W zeszłym tygodniu poznaliśmy jego specyfikację, a teraz dowiedzieliśmy się, jak urządzenie poradziło sobie w benchmarku Geekbench.

Vivo s5 przetestowany w Geekbenchu

Geekbench to jeden z popularniejszych benchmarków, w którym testowane są smartfony. Dziś padło na vivo s5, który zdobył 1884 punktów w teście jednego rdzenia i 6069 punktów w teście wielordzeniowym. Jak na wnętrze składające się ze Snapdragona 712 i 8 GB RAM-u, są to całkiem przyzwoite liczby.

Zobacz także: Nowa promocja Samsung Odkup – 500 zł do wyceny starego smartfona gratis przy zakupie flagowców

Test Geekbench jednocześnie potwierdził częściową specyfikację urządzenia – możemy być już pewni, że w jego wnętrzu znajdziemy wymienionego wyżej Snapdragona 712 i 8 GB pamięci RAM. Niestety dowiedzieliśmy się również, że smartfon nie trafi na rynek z preinstalowanym Androidem 10 – na początku będziemy się musieli zadowolić Androidem 9 Pie, jednak z czasem z pewnością doczekamy się aktualizacji do aktualnie najnowszej wersji Zielonego Robocika. Co ciekawe, na rynku pojawią się dwie wersje vivo s5 – jedna z potrójnym aparatem i druga z aż pięcioma „oczkami” (będą to jedyne różnice pomiędzy modelami). Premiera tytułowego smartfona odbędzie się już jutro, 14 listopada w Chinach. Cena urządzenia nie jest jeszcze znana. Niestety nie wiemy również, czy opisywany sprzęt kiedykolwiek trafi do naszego kraju.

Źródło: GSMArena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy