Huawei jako wykonawca b-brand

Huawei wypłaci bonusy pracownikom, którzy pomogli firmie przetrwać trudny okres

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Huawei to prawdziwy gigant, dla którego 2019 rok zdecydowanie zapisze się w historii jako jeden z najcięższych. Powodem takiego stanu rzeczy jest oczywiście wojna handlowa pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Chinami, z których to Huawei się wywodzi. Na firmę nałożono wiele zakazów, jednak mimo ich producent ciągle zalicza wzrosty z kwartału na kwartał. Teraz dowiedzieliśmy się, że Huawei zamierza nagrodzić pracowników, którzy pomogli mu przetrwać trudny okres.

Huawei wypłaci bonusy pieniężne swoim pracownikom

Kilka źródeł dostaw dla Huawei

W ramach wdzięczności dla swoich ciężko pracujących pracowników, Huawei wypłaci im bonusy pieniężne. Nagrody obejmą ponad 190 tysięcy osób w 170 krajach. Na dodatki firma przeznaczy aż dwa miliardy Juanów chińskich, co przekłada się na ok. 286 milionów dolarów. Dzięki niedawnemu przeciekowi wiemy, że wszyscy pracownicy z oceną pracy powyżej C i bez naruszeń bezpieczeństwa na koncie, otrzymają jednorazową premię w wysokości swojego bazowego wynagrodzenia w październiku.

Zobacz także: Dziś premiera Disney+ w Stanach Zjednoczonych. Kiedy nowa platforma streamingowa zawita do Polski?

Nie da się ukryć, że to miły gest ze strony Huaweia. Pomimo wielu trudności firma wciąż radzi sobie świetnie, co potwierdzają choćby statystyki rynku smartfonów z trzeciego kwartału bieżącego roku. Jeśli tak dalej pójdzie, to producent może w końcu prześcignąć Samsunga, który aktualnie króluje pod względem liczby sprzedawanych smartfonów (już niewiele brakuje).

Źródło: GSMarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy