Facebook usuwa wpisy przeciwne kwarantannie

W końcu zakładki Facebooka są dla Ciebie – ukryj te, z których nie korzystasz

Newsy

Jedną z cech, która sprawiła, że Android jest dzisiaj na szczycie, jest możliwość personalizacji. Jesteśmy w stanie ustawić pod siebie niemalże każdy element tego oprogramowania. Tym sposobem poniekąd oczekujemy tego samego od poszczególnych aplikacji. Ta od Facebooka właśnie została pod tym względem rozwinięta, gdyż od pewnego czasu zaczęła umożliwiać zmianę paska zakładek, a właściwie zlokalizowanych na nim ikon. Funkcjonalność, która została znaleziona w kodzie jeszcze w zeszłym roku, teraz pozwala nam pozbyć się nieinteresujących nas sekcji Facebooka.

Denerwują Cię zbędne zakładki na Facebooku? W takim razie je ukryj

facebook chowanie zakladek skrotow pasek usuwanie

Jak schować zakładki z paska? Wystarczy, że przytrzymacie daną ikonę i otrzymacie pytanie, czy chcecie ją usunąć lub po prostu wyłączyć powiadomienia (kropkę z liczbą). Naturalnie nie schowacie sekcji z aktualnościami i powiadomieniami. Same skróty nadal będą dostępne z poziomu Menu/Więcej, a chcąc je przywrócić wystarczy zajrzeć do Ustawień, gdzie wystarczy wyszukać właśnie pojęcia Skróty, aby wybrać interesujące nas zakładki.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Jeśli korzystasz z MIUI 11, to uważaj na zmianę DPI!

Pasek skrótów, jak został właściwie nazwany przez Facebooka, może u niektórych też niedługo drastycznie się zmienić. W końcu wybraniu użytkownicy już mogą sprawdzać nowy interfejs ostatniej sekcji. Tym sposobem widać wyraźnie, że gigant społecznościowy szykuje się do swego rodzaju przemiany i testuje pomniejsze rozwiązania, aby ostatecznie zaskoczyć czymś większym. Naturalnie powyższa opcja chowania zakładek/skrótów nie jest jeszcze widoczna u wszystkich i jak informuje sam Facebook, to globalna dostępność w ramach Androida ma nastąpić w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x