ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy note10 note9 s10 porownanie

Samsung Galaxy S10 z kolejnymi funkcjami z Galaxy Note10

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Samsung we wrześniu postanowił udostępnić część funkcji z Galaxy Note10 użytkownikom Galaxy S10. Jednak to był koniec planów Koreańczyków na zatarcie różnic pomiędzy oboma seriami. Otóż dzisiaj lider mobilnego rynku ogłosił, żeby spodziewać się kolejnej aktualizacji dla Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10 5G, która wprowadzi następne nowości z najnowszego Notesa. Wśród nich pojawia się między innymi wyszukiwanie w albumach po słowach kluczowych, inteligentne Wi-Fi, a nawet swego rodzaju rysowanie, choć bez S Pena.

Samsung Galaxy S10 z aktualizacją, która doda kolejne funkcje z Galaxy Note10

Zacznijmy właśnie od usprawnionej galerii, która teraz pozwala wyszukiwać ulubione zdjęcia po słowach kluczowych. Kolejnym uzupełnieniem jest… kolejne usprawnienie szukania, ale tym razem w obrębie urządzenia w ramach poszukiwania dźwięków, filmów i seriali z kolejnymi sugestiami. Nowy panel podłączonych urządzeń z poziomu szybkich ustawień pozwala teraz w łatwiejszy sposób kontrolować sparowane akcesoria. Do tego dodajmy automatyczny hotspot Wi-Fi w ramach jednego konta Samsunga lub konta rodzinnego. Nie zabrakło też inteligentnych podpowiedzi związanych z użytkowaniem tego modułu.

Jeśli chodzi o rysowanie bez użycia S Pena, to powyżej możecie poznać AR Doodle. Na deser ulepszony Samsung DeX ułatwia edytowanie filmów.

Zobacz też: Kolejne smartfony mogą pochwalić się MIUI 11.

Kiedy spodziewać się powyżśzej aktualizacji? Ta już została wydana, ale Samsung nie podaje, w których państwach dokładnie. Dlatego dajcie znać w komentarzach, gdy powyższe nowości trafią na Wasz egzemplarz. Naturalnym jest, że Koreańczycy wydają nowe oprogrmowanie falami, więc wszyscy będą mogli cieszyć się nowościami dopiero w ciągu najbliższych tygodni, a nie uwzględniam w tym urządzeń brandowanych przez operatorów.

Źródło: Samsung

Sprawdź najnowsze wpisy