sk5-blog-3_main

 

Jeśli poszukiwaliście alternatywy dla standardowej klawiatury w swoim telefonie na pewno trafiliście na SwiftKey, który w tej dziedzinie nie ma sobie równych. Świetnie działające przewidywanie słów, pisanie bez odrywania palca od ekranu (Flow), czy personalizacja słownika na podstawie danych z portali społecznościowych – to tylko niektóre z wielu genialnych funkcji tej aplikacji. Wielu chętnych na korzystanie z SwiftKey odstraszał jednak fakt, iż był on płatny. Tak, był. Od dziś każdy może używać tej klawiatury zupełnie za darmo, a to nie koniec dobrych informacji.

 

 

Użytkownicy, którzy pobiorą darmową wersję SwiftKey będą mieli dostęp dokładnie do tych samych funkcji, co osoby używające wersji premium. Ci drudzy w ramach podziękowania za lojalność mogą odebrać dziesięć płatnych motywów bez żadnych opłat. Resztę z 30 motywów można zakupić w postaci paczek po pięć sztuk (9,99 zł) lub osobno (3,99 zł). Warto również wspomnieć o nowym domyślnym wyglądzie klawiatury „Nickel”, który możecie zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu.

 

Converted_file_b6794a07

 

Po długim okresie testowania w wersji beta do SwiftKey trafiają emoji. Kolorowe emotikonki może nie są funkcją, którą od klawiatury wymaga każdy, ale dla niektórych osób jest to rzecz niezwykle ważna. Działają one tylko i wyłącznie na urządzeniach z Androidem 4.1+. W ustawieniach aplikacji istnieje również opcja, która pozwala na sugerowanie emoji na podstawie wpisywanego tekstu.

 

Converted_file_f145c4f5

 

Twórcy dodali również inną, testowaną w okresie bety, funkcję – wiersz z numerami. Nie wymaga to od użytkowników przytrzymania klawisza w celu wpisania cyfry. Z mniejszych zmian warto również wspomnieć usprawnienie silnika odpowiadającego za podpowiadanie kolejnych słów oraz Flow. Wsparcie otrzymały także następujące języki: białoruski, mongolski, tatarski, uzbecki, walijski.

 

Converted_file_8820a45b

 

Deweloperzy odpowiedzialni za SwiftKey nie zamierzają ani na chwilę przystopować z rozwijaniem swojego produktu. Przyszłe aplikacje na pewno przyniosą kolejne nowości. A czy Wy korzystacie z tej klawiatury? Co myślicie o udostępnieniu jej za darmo?

 

wpgia_google_play Pobierz SwiftKey za darmo ze Sklepu Play!

 

Źródło: SwiftKey Blog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski